Jeśli nadal myślisz, że Diane Kruger jest przede wszystkim piękną kobietą i kojarzy ją wyłącznie z rolą Eleny Pięknej w "Trzech", to nowe zdjęcie Fatih Akin "At the Limit" da ci okazję do ponownego przemyślenia stosunku do tej niemieckiej aktorki.

Кадр из фильма

Światowa premiera dramatu odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie Diane Kruger otrzymała nagrodę najlepszej aktorki. A sam film został oznaczony "Złotym Globem" jako najlepszy obraz w obcym języku.

Diana zgodziła się porozmawiać z reporterami i opowiedzieć, jak trudno było wyzdrowieć z ciężkiej pracy nad rolą Katyi i dlaczego nie mogła wrócić sześć miesięcy do "porządku".

Диана Крюгер снялась в очень личном кино

Według aktorki dosłownie dorastała w filmach Akina, ten dyrektor tureckiego pochodzenia jest bardzo popularny w Niemczech. Pięć lat temu Diana, która marzyła o wycofaniu się z Akin, miała okazję osobiście powiedzieć mu o tym. Była członkiem jury w Cannes, gdzie poznali:

"Czekałem pięć lat, ale mimo to reżyser przypomniał sobie naszą rozmowę i kiedy pojawił się pomysł usunięcia" On the Limit ", zadzwonił do mnie w Paryżu i opowiedział mi o przyszłym filmie. Zainteresowałam się, ale nie byłam pewna, czy będę w stanie poradzić sobie z rolą, którą zaoferowałem, zwykle robię trochę inne role. Myślę, że sam Fatih nie był na początku pewien, czy sobie poradzę. Spotkaliśmy się w moim domu, w nieformalnej atmosferze, - celowo ubrałem się zwyczajnie i nie stosowałem makijażu. Rozmowa się zakończyła! ".
Ciężkie spotkania z ofiarami ataków terrorystycznych i osobistych tragedii

Aktorka powiedziała, że ​​w akcji obraz jej postaci, Katyi, traci syna i męża w akcie terroryzmu. Życie kobiety po prostu rozpada się w pył. Odzyskując po tym incydencie, Katya postanawia podjąć drastyczne kroki.

Диана Крюгер и Фатих Акин

Według niej, przed pracą nad obrazem, Diana Kruger spędziła sześć miesięcy w Niemczech i poświęciła dużo czasu komunikacji z ocalałymi po podobnych tragediach - z ofiarami ataków terrorystycznych i ich krewnymi:

"W tym czasie doświadczyłem pełnego zakresu emocji tych nieszczęsnych ludzi. Straciłem dużo wagi i pogrążyłem się w smutku. Wszystko to spotęgowało fakt, że podczas kręcenia filmu zmarły dwie osoby, które były bardzo blisko mnie. Okazuje się, że po graniu na planie wróciłem do własnego życia i znów czekałem na cierpienie. Mój ojczym umarł, a czasami zapomniałem, gdzie jest granica między kinem a rzeczywistością. Kiedy skończyliśmy obraz, doszedłem do siebie przez kolejne sześć miesięcy, ale teraz wciąż czuję pustkę we mnie. "
Работа над фильмом была для Дианы Крюгер очень тяжелой Czytaj także
  • Zdjęcie: Diana Kruger i Norman Ridus kupują kamienicę w Nowym Jorku
  • Przykład romansu: Diane Kruger i Norman Ridus nie ukrywali uczuć w konkursie Critics 'Choice Awards 2018
  • Jako panna młoda: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018

Diana Kruger przyznała, że ​​"At the Limit" - to prawie jej dziecko, bo zanim nie dostała tak trudnych głównych ról w filmach.