pieluchy na basen Korzyści pływanie w basenie dla dzieci w każdym wieku jest niezaprzeczalna. Jeśli dziecko od pierwszych miesięcy życia regularnie otrzymuje zabiegi wodne, staje się znacznie silniejsze i stwardniałe, a także spokojne i zrównoważone. Ponadto zwiedzanie basenu jest niezwykle korzystne dla fizycznego rozwoju okruchów.

W międzyczasie, aby kąpać bardzo małe dziecko w miejscu publicznym, matka z pewnością będzie potrzebować specjalnych pieluszek dla dzieci w basenie. W tym artykule powiemy Ci, czym się różnią od zwykłych pieluszek i jaka jest ich przewaga.

Jakie są różne pieluchy do pływania w basenie?

Oczywiście podczas pływania w miejscach publicznych umywalka konieczne jest zapobieganie pojawianiu się nieprzewidzianych sytuacji, które mogą się zdarzyć każdemu małemu dziecku, ponieważ on nie zawsze kontroluje swój system wydalniczy. Tymczasem zwykłe pieluchy w tym przypadku nie zadziałają, ponieważ po zmoczeniu natychmiast tracą swoje funkcje i stają się zupełnie bezużyteczne.

Dlatego do puli nabywają specjalne wodoodporne pieluszki, które charakteryzują się następującymi właściwościami:

  • Nie pęcznieć w wodzie;
  • niezawodnie trzymaj odchody od wewnątrz;
  • hermetycznie zamknięte;
  • wystarczająco gęsty;
  • wykonany z oddychającego materiału;
  • nie ograniczaj ruchów okruchów;
  • niezwykle lekki, z powodu tego, co nie pociąga dziecka do dna.

Pieluchy kąpielowe, jak również zwykłe, mają kilka odmian. pieluchy do pływania w basenie Większość młodych matek zauważa, że ​​najlepiej jest preferować jednorazowe pieluchy dla basenu w postaci majtek, ponieważ nie mają sprzączek, a zatem nie mogą odpiąć się i odlecieć w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Tymczasem, aby uniknąć takich nieporozumień, konieczne jest dobranie pieluch o odpowiedniej wielkości.

Piżamy kąpielowe wielokrotnego użytku są również popularne wśród rodziców, ponieważ ich użycie pozwala zaoszczędzić znaczną ilość. Warto zauważyć, że w niektórych basenach stosowanie takich artykułów higieny osobistej dla niemowląt jest zabronione, dlatego przed ich zakupem należy zapytać pracowników o obowiązujące przepisy.