Wielki brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, który stał się znany publiczności po tym, jak zagrał główną rolę w serialu "Sherlock", nie lubi zbytnio rozpowiadać o swoim życiu osobistym. Z reguły dziennikarze i wielbiciele gwiazdy dowiadują się o wszystkich zmianach zachodzących z nim po chwili.

Stało się to przy narodzinach syna Benedicta Cumberbatcha i jego żony Zofii Hunter, która zawarła oficjalne małżeństwo z aktorem 14 lutego 2015 roku. O pojawieniu się dziecka para gwiazd zgłosiła się zaledwie 2 tygodnie po rozpoczęciu szczęśliwego wydarzenia, a informacja o jego nazwisku nie została ujawniona przez 3 miesiące.

Jak ma na imię syn Benedict Cumberbatch?

Baby Benedict Cumberbatch został wydany 01 czerwca 2015. Nowonarodzony chłopiec został nazwany Christopher Carlton, z imieniem nadanym mu na cześć jednej z postaci ojca gwiazdy. Drugie imię z kolei pokrywa się z drugim imieniem samego Benedykta i jego ojca, słynnego aktora Timothy'ego Cumberbatcha.

Aby otrzymać te dane i po raz pierwszy uwzględnić dziennikarzy-dzieci dopiero we wrześniu 2015 r. W tym czasie Benedict Cumberbatch wraz z żoną i dzieckiem udał się na wspólny spacer. W tym samym czasie młody ojciec wyglądał na szczęśliwego i zainspirowanego troską i miłością - zawsze żartował z dzieckiem na wózku inwalidzkim, a potem wziął go w ramiona i delikatnie przycisnął do niego.

Warto zauważyć, że chociaż gwiezdni małżonkowie nie lubią rozmawiać o swoim życiu osobistym, nie ukrywają swojego nowo narodzonego dziecka. Podczas spaceru mały Christopher nie chowa się w wózku lub pod kocem - chłopiec prawie zawsze znajduje się w rękach jednego z rodziców i rozgląda się niesamowicie pięknie niebieskie oczy .

Chociaż z zewnątrz wydaje się, że związek gwiezdnej pary jest w doskonałej harmonii, niektóre źródła podają, że para nie może znaleźć wspólnego języka. Według plotek Benedikt Cumberbatch jest zbyt zajęty pracą, a on nie ma wystarczająco dużo czasu dla rodziny.

Czytaj także
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!
  • Weinstein, Bekmambetov i Cumberbatch zaprezentowali film "War of the Currents" na festiwalu filmowym w Toronto
  • "Sherlock" być: twórcy serii wskazują na możliwość kręcenia kolejnego sezonu!

Mamy nadzieję, że rodzina będzie w stanie z powodzeniem przezwyciężyć wszystkie trudności pojawiające się na jego drodze, a żadne trudności nie wpłyną na los małego Christophera.

Бенедикт Камбербэтч и Софи Хантер в ожидании малыша Бенедикт Камбербэтч с супругой Софи Хантер Бенедикт Камбербэтч уверенно держит на руках маленького сына
Бенедикт Камбербэтч управляет коляскойв отношениях звезд царит любовькрестины маленького Кристофера
одна из первых прогулок звездной четы с новорожденнымпервое трогательное фото Бенедикта Камбербэтча с новорожденным сыномсемейная прогулка