Jak mówią, oczy - to jest zwierciadło duszy, ponieważ muszą być w stanie podkreślić zyskowność, aby wyglądać najbardziej atrakcyjnie. Podnieś makijaż i niezbędne ubranie, kierując się kolor typu ich wygląd, a także kolor ich oczu, tak aby nie blakły, ale wręcz przeciwnie, wyglądają nawet jaśniej niż w rzeczywistości. Przyjrzyjmy się bliżej, jak właściwie podkreślić niebieskie oczy.

Jak podkreślić kolor niebieskich oczu?

Niebieskie oczy są z natury bardzo piękne, ale z niewłaściwym makijażem lub ubraniem mogą stłumić ich kolor, a nawet wyblaknąć na szaro. Oczywiście, każdy właściciel niebieskich oczu, które przypominają górskie jeziora, będzie chciał położyć nacisk na kolor ich oczu, a nawet uczynić je bardziej wyrazistymi. Dla takich celów, kolorowe soczewki, które zmieniają kolor oczu lub czynią cień bardziej żywy, są doskonałe, ale wielu nie lubi tego. Jak więc podkreślić niebieskie oczy bez uciekania się do takich kardynalnych metod?

Jak podkreślić niebieskie oczy makijażu? Przy pomocy makijażu dziewczęta sprawiają, że ich oczy stają się bardziej wyraziste, a oczy - wizualnie większe. Ale także przy pomocy makijażu możesz uwydatnić kolor swoich oczu. Dla niebieskich oczu idealne są cienie niebieskich, niebieskich i fioletowych łusek. Również bardzo interesujące wyglądają żółte i złote odcienie, które sprawiają, że niebieski kolor jest bardziej bogaty. Ponadto, oczywiście, nadaje się do niebieskich oczu i makijażu w czarnych odcieniach, ponieważ czerń w ogóle jest bardzo korzystna podkreśla oczy każdego odcienia. Ale szary jest pożądany, aby uniknąć, ponieważ sprawi, że kolor twoich oczu wyblaknie.

Jak podkreślić niebieskie oczy za pomocą ubrań? Wiele dziewcząt jest zadowolonych z ekskluzywnego makijażu, ale niektóre ubrania są dobrane tak, aby podkreślać kolor ich oczu. Niebieskie oczy mogą rozjaśnić ubrania w kolorach niebieskim, turkusowym i niebieskim. Ogólnie rzecz biorąc, cała niebieska paleta, od ciemnej i zimnej do ciepłej i lekkiej. Również, jak w makijażu, niebieskooki pasuje do fioletowych i fioletowych odcieni. Możesz grać na kontrastach - niebieski kolor oczu doskonale podkreśla kolory czerwieni i różu. Ponadto można nosić żółte rzeczy, ale złoty kolor lepiej użyć w akcesoriach. No i, oczywiście, czarno-białe kolory, które są uniwersalne, tak niebieskookie, że bez wątpienia będą pasować. Pamiętaj, że biel sprawi, że twoje oczy będą jaśniejsze, a czerń ciemniejsza.

jak wyróżnić niebieskie oczy 1jak wyróżnić niebieskie oczy 2jak wyróżnić niebieskie oczy 3
jak wyróżnić niebieskie oczy 4jak podkreślić niebieskie oczy 5jak wyróżnić niebieskie oczy 6
jak wyróżnić niebieskie oczy 7jak wyróżnić niebieskie oczy 8jak wyróżnić niebieskie oczy 9