Ile razy kapryśna moda "rzuciła" spódnicę w roku w ich archiwum! Ona uporczywie wydaje się znów podziwiać, lub, odwrotnie, zakłopotać jej gorliwych przeciwników.

Cięcie rocznej spódnicy może być niewiarygodnie trudne, ale zawsze jest to prosty top, który rozszerza się do dołu ze względu na zszywane kliny (ich liczba jest zwykle równa: od 4 lub więcej). Długość spódnicy jest inna, chociaż klasyczny jest uważany za "za kolano". Wygląda bardzo ekstrawagancko rok spódnicy na podłogę. Uwodzicielsko kołyszący spód spódnicy nadaje kobiecie niezwykłej kobiecości. Z tego powodu powinien być noszony wyłącznie w butach na obcasach. Długa spódnica - świetna propozycja na wieczorny wypad.

Fani styl casual na pewno docenią rok spódnicy jeansowej. Jest bardzo praktyczna, a także spodnie jeansowe, a oryginalne buty i dodatki pomogą stworzyć nowy wizerunek dla kobiety: od romantycznego po odważnego kowboja. Needlewomen może poszerzyć swoją garderobę, "oddychając życiem" w starych dżinsach. Kliny starają się zrobić zupełnie inny materiał, można go szydełkować lub zrobić na drutach. Mówiąc o dzianiu ...

Dzianinowa spódnica roku jest tak dobra i kobieca, że ​​koncepcja "nie w modzie" nie jest dla niej. Ubierz ją w wysokie buty na pięcie, a otrzymasz doskonały zestaw jesienno-wiosenny. Latem będziesz piękna w koronkowej, dzianinowej lub szydełkowej spódnicy. Kobieta powinna być w stanie sama stworzyć swój indywidualny, modny wizerunek. Nie bój się improwizacji!

Kto idzie na spódnicę rok?

Na pytanie "komu idzie spódnica?" Stylistki odpowiedzą z przekonaniem: "Wszyscy!" Ta spódnica może złagodzić ciężkie biodra, wydłużyć nogi i uwodzicielsko uwydatnić pośladki. Najważniejsze, aby znaleźć dokładnie rok swojej spódnicy, piękne kobiety.

Jak nosić roczną spódnicę 1Jak nosić spódnicę z roku 2Jak nosić spódnicę z roku 3
Jak nosić spódnicę 4 lataJak nosić spódnicę rok 5Jak nosić spódnicę rok 6
Jak nosić spódnicę rok 7Jak nosić spódnicę rok 8Jak nosić spódnicę z roku 9