Ten but jest również elegancki, jak samo słowo, poleciał do nas z Francji - bottilon. Porozmawiajmy o botkach, takich popularnych wśród kobiet. Co to jest: krótki but z obcasami lub głęboki but? Raczej jest to coś przeciętnego, ale to obuwie, jak zauważają projektanci mody, musi koniecznie znajdować się w szafie każdej współczesnej kobiety.

Brązowe buty do butów są niezwykle popularne. Nawet nie jest tak, że praktyczna czerń ma dość porządku. Po prostu brązowe botki są uniwersalne, w każdym kierunku stylistycznym. Ciepły brąz jest tak przytulny, tak szlachetny. A jeśli taka para butów jest już w twojej garderobie, czy też zamierzasz

aby dokonać zakupu, prędzej czy później pojawi się pytanie, co nosić brązowe botki.

Zanim powiesz o udanych kombinacjach, chciałbym zaznaczyć, że nie powinieneś nosić butów:

  • długa sukienka lub spódnica;
  • klasyczne spodnie ze "strzałkami";
  • spódnica o wspaniałym kroju;
  • spodnie capri.

Idealnie dopasowane wąskie jeansy i brązowe botki. Legginsy będą również dobre w tym obuwiu. Spódnica o prostym kroju - dobry wybór, ale tylko w przypadku, gdy jego długość jest powyżej kolana. Chciałbym osobno powiedzieć o zamszowych brązowych butach. Połącz je ze spodenkami lub spódnicą z beżowych odcieni - zdobądź piękny komplet styl safari . Brązowe botki z grubymi obcasami wypchną "szpilkę do włosów" w sezonie jesienno-zimowym. Nie jest to zaskakujące: stabilna pięta jest bardziej odpowiednia dla błota pośniegowego lub śniegu.

Kombinacje kolorów

Zanim zacznę mówić o odpowiedniej palecie kolorów, chcę odetchnąć z ulgą: czasy, kiedy torba i buty miały być tego samego koloru, "zatonął w lecie". Więc śmiało eksperymentuj z tym szczegółem kobiecej toalety.

Dżinsy i brązowe botki uważane są za cudowne pary. Punkt, najwyraźniej, jest również w kolorze. Niebieskie odcienie "denim" są bardzo harmonijnie połączone z brązowymi. Kolory z brązowej palety będą dobre: ​​beżowy, terakota. Odpowiedni "wiążący" kolor będzie biały. Ekstrawaganckie rzeczy mają kolor czerwony i bordowy w kolorze brązowym. Kolejny pamiętny sojusz jest brązowy i zielony.

A jednak spróbuj swoich kombinacji w ubraniu. Stwórz własną modę! Najważniejsze, że było pięknie.

Jak nosić brązowe botki 1Jak nosić brązowe buty do kostki 2Jak nosić brązowe botki 3
Jak nosić brązowe buty do kostki 4Jak nosić brązowe buty do kostki 5Jak nosić brązowe botki 6
Jak nosić brązowe buty do kostki 7Jak nosić brązowe buty do kostki 8Jak nosić brązowe buty do kostki 9