Światowej sławy i niezwykle utalentowany autor i wykonawca styl reggae Bob Marley niewątpliwie zasługuje na rozmowę i rozmowę. Wszak pamięć tego twórczego i niezwykłego człowieka jest wieczna, chociaż minęło 35 lat od jego śmierci. Mimo licznych osiągnięć w dziedzinie muzyki, muzyk jamajski słynął również z interesujących faktów z życia osobistego. Ten artykuł skupi się na synach Boba Marleya.

Jak nazywa się syn Boba Marleya?

Jak wielu mówi o Bobie Marleyu, był we wszystkim niesamowity. I ta cecha jest wyraźnie widoczna w rodzinnych relacjach muzyka. W końcu, jak wiadomo, jamajska gwiazda reggae ma siedmiu synów. Wszyscy jego potomkowie również stali się sławnymi osobistościami. Czy otrzymali gen od sławy po ojcu? Istnieje wiele opinii na ten temat. Ale spotkajmy się osobno?

Imię pierwszego syna Boba Marleya to David Nest . W świecie show biznesu znany jest jako Ziggy. Urodził się 17 października 1968 roku. Młody człowiek stał się sławny w 1988 roku, kiedy z powodzeniem zaczął kontynuować tradycję swojego ojca w kierunku reggae.

Stephen Marley - tak brzmi imię drugiego syna muzyka. Urodził się 20 kwietnia 1972 roku, aw wieku 7 lat pokazał swój talent do muzyki. Jest także wykonawcą i autorem piosenek reggae.

Trzeci syn Boba Marleya Roberta urodził się w 1972 roku z drugiej żony muzyka. Robbie uwielbia także muzykę swojego ojca, ale woli być z dala od kamer i wydarzeń towarzyskich.

Roen Marley urodził się w 1972 roku z trzeciej żony Boba. Dziś jest znanym muzykiem, ale wcześniej zbudował dość udaną karierę piłkarską.

Piąty spadkobierca Boba Marleya nazywa się Julian . Urodził się w 1975 roku i kontynuuje "dzieło" swojego ojca. Julian stale koncertuje ze swoimi gwiazdorskimi braćmi.

Kai Mani urodził się w 1976 roku z mistrza tenisa stołowego Antiy Belnevis. Szósty syn muzyka jest także wykonawcą reggae i densholl. Od 2003 r. Próbuje sam siebie w aktorstwie.

Imię najmłodszego syna Boba Marleya to Damian . Urodził się w 1978 r. Z byłej Miss Świata. Damian jest znanym autorem piosenek i wykonawcą reggae. Ale w przeciwieństwie do swoich braci, woli karierę solową.

Дэвид Нэста Зигги - первый сын Боба МарлиСтивен - второй сын Боба МарлиРоберт - третий сын Боба Марли
Роэн - четвертый сын Боба МарлиЗигги, Робберт и Роэн МарлиДжулиан - пятый сын Боба Марли
Кай Мани - шестой сын Боба МарлиСтиве, Зигги и Джулиан МарлиДамиан - седьмой сын Боба Марли