W Belgia Wybrzeże Morza Północnego jest zawsze ulubionym miejscem wśród turystów. Wzdłuż niego ciągnęły się małe miejscowości wypoczynkowe, które przyciągają biznesmenów i luksusowych miłośników luksusowymi hotelami i rozrywką. Te miasta to małe miasteczko De-Haan, o czym opowiemy w tym artykule.

Pogoda w mieście

W De Haan, podobnie jak w każdym innym nadmorskim mieście Belgia , zawsze ciepły i wygodny. Temperatura powietrza latem osiąga maksimum +20 stopni, a zima - +4. Rzadko burze lub burze, obfite opady lub opady śniegu. Ponieważ w De Haan wybierają się na wakacje na plaży, szczyt sezonu turystycznego przypada na czerwiec i lipiec - najcieplejsze miesiące w roku.

Rozrywka

W De Haan idą ci, którzy chcą ciszy i spokoju. Ma bardzo niewiele zabytków informacyjnych, ale jest wiele miejsc na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Oczywiście, najbardziej ulubionym miejscem wśród turystów i mieszkańców jest plaża, która, nawiasem mówiąc, jest uważana za jedną z najlepszych w Belgia . Obok niego ustawił się cały pas domków, restauracji i klubów. W tej części miasta można zatrzymać się przez całą dobę i cieszyć się, co chcesz z wakacji.

Inne atrakcje w De Haan to stara stocznia w okolicy. W pobliżu znajduje się ogromny średniowieczny młyn, który nadal funkcjonuje. Niedaleko od niego znajduje się kolejna atrakcja miasta - Royal Golf Club, w którym miłośnicy tego sportu będą się dobrze bawić.

W samym mieście można odwiedzić małą galerię Marco Titucci. Często wystawia dzieła współczesnych artystów, można je kupić za niewielką opłatą. Ulubionym miejscem dla dzieci i dorosłych w De Haan stał się mały park De Sierk. Znajdziesz w nim wiele placów zabaw i atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

De SierkRoyal Golf ClubСредневековая мельница
Городская набережнаяДорога к пляжуПляж в Де Хаане
Gdzie się zatrzymać?

De Haan jest piękna miejscowość wypoczynkowa która jest gotowa na przyjęcie gości z różnych krajów o każdej porze roku. Mieści ponad dziesięć nowoczesnych hoteli i dużą liczbę elitarnych domków. Turyści wolą pozostać w nadmorskiej części miasta, ze względu na znajdujące się tam hotele, niesamowite krajobrazy. Koszt życia w hotelach w De Haan wynosi 250-400 dolarów. Z kategorii hoteli jest wszystko oprócz pięciogwiazdkowych. Najlepsze hotele w De Haan są po prawej:

  • Grand Hotel Belle Vue 4 *;
  • Hotel Astel 4 *;
  • Beach Hotel 4 *;
  • Romantik Manoir Carpe Diem 4 *;
  • Ibis De Haan 4 *.
Grand Hotel Belle VueRomantik Manoir Carpe Diem
Gdzie zjeść?

Nie ma wielu lokali w mieście De-Haan, gdzie można zjeść obiad w dużej firmie lub z rodziną. Ponieważ jest uważane za jedno z najlepszych miast wypoczynkowych na belgijskim wybrzeżu, znajduje się w nim kilka eleganckich restauracji, pizzerii i bistr. Wieczory w nich są niezapomniane, a niezrównany smak potraw sprawia, że ​​powracasz do miejsc. Podczas wizyty w De Haan, koniecznie odwiedź następujące restauracje:

  • L'Esperance - restauracja kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej;
  • Restauracja Le Kok sur Mer to elegancki obiekt z europejską, francuską i francuską restauracją Kuchnia belgijska ;
  • Pizzeria Piano Piano - najlepsza pizzeria w De Haan;
  • Beaufort - przytulna kawiarnia na plaży, która serwuje francuskie desery i dania narodowe;
  • Markt XІ to elegancka restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i krajowej.

W powyższych instytucjach ceny są zbyt wysokie, średnio obiad dla jednej osoby kosztuje 500-900 dolarów. Ale jednocześnie jakość jedzenia i usług jest zawsze na wysokim poziomie.

Markt XІRestaurant Le Kok sur Mer
Droga i transport

De Haan to małe arystokratyczne miasto w Belgii, które znajduje się w regionie Flamandzki, 12 km od Oostende . Jak wiadomo, wszystkie nadmorskie miasta są połączone trasami tramwajowymi, przez które przemieszczają się turyści. Dlatego najciekawszym i najszybszym sposobem dotarcia do De Haan jest właśnie to.

Turyści podróżują po mieście głównie samochodem, ponieważ transport publiczny jest bardzo mało. Miejscowi od dawna woleli robić to na rowerze lub motocyklu. Możesz wynająć dowolny rodzaj transportu w De Haan w firmie w centrum miasta.