Uważa się, że trening w hali daje doskonały wynik w osiąganiu celu, jak w przypadku utraty wagi lub zwiększenia objętości mięśni. Regularne zajęcia nie tylko przegrywają nadwaga , ale także tworząc mięśniowy gorset, który sprawia, że ​​postać jest bardziej smukła i napięta.

Jak stworzyć zestaw ćwiczeń na siłowni dla dziewczynek?

Istnieje kilka ważnych wskazówek, które profesjonalni trenerzy i sportowcy dają:

 1. Zaleca się opracowanie programu z wyprzedzeniem, aby wejść do sali i wiedzieć, co robić.
 2. Warto zacząć od lekkiego zestawu ćwiczeń do odchudzania na siłowni to pozwoli ciału przyzwyczaić się do ładunku. Przy każdej lekcji warto komplikować program.
 3. Zaleca się, aby pierwsze trzy tygodnie trenować nie więcej niż trzy razy, co pozwoli mięśniom na normalne zdrowie.
 4. Ćwiczenia powinny być wykonywane na zwiększonym tętnie, co doprowadzi do aktywnego spalania tłuszczu podskórnego.
 5. Warto rozpocząć każdy trening z rozgrzewką i zakończeniem z zaczepem.

Program ćwiczeń na siłowni dla dziewcząt

 1. Ćwiczenia na biodrach. Musisz wykonać na symulatorze "redukcję ołowiu". Zaleca się rozkładanie nóg na maksymalną możliwą odległość. Ważne jest, aby nie garbić. Podczas mieszania nóg zaleca się pozostać przez kilka sekund. Powtórz 30 razy.
 2. zestaw ćwiczeń do utraty wagi na siłowni
 3. Ćwiczenia na brzuch w sali gimnastycznej. Podnoszenie tułowia na rzymskim krześle. Aby osiągnąć maksymalne wyniki, musisz skrzyżować ramiona przed sobą i umieścić dłonie na obojczykach, przycisnąć brodę do klatki piersiowej i ustawić zbocza o połowę amplitudy. Wykonaj 20 powtórzeń.
 4. ćwiczenie techniki na siłowni
 5. Ćwiczenie na trening w siłowni dla mięśni pleców . Usiądź na symulatorze bloku tak głęboko, jak to możliwe i chwyć za uchwyt jednostki trakcyjnej tak, aby dłonie były w tej samej odległości od środka. Aby podczas wykonywania ćwiczenia uchwyt nie dotykał głowy, należy nieco pochylić się do przodu. Wyciągnij blok z powrotem 20 razy. Główne obciążenie powinno wynikać z ostrzy informacji. Trzymaj łokcie skierowane w dół.
 6. ćwiczenia do treningu na siłowni
 7. Ćwicz dla rąk . Hantle do stojącego pasa. Technika wykonywania tego ćwiczenia na siłowni jest następująca: nogi powinny być rozłożone na szerokość barków, a zginać je lekko w kolanach. Górna część ciała powinna być pochylona do przodu, około 45 stopni. Ręce w dół. Po wdechu pociągnij hantle do siebie i podczas wydechu opuść je. Musisz powtórzyć 30 razy.
 8. ćwiczenia brzucha na siłowni