Trening obwodowy Oczywiście są one dobre, ponieważ pozwalają nam szlifować nasze ciało w jak największym stopniu, z ograniczonymi możliwościami czasowymi i przestrzennymi.

W tym przypadku chcemy podzielić się z Wami najskuteczniejszą opcją cyklicznego treningu spalania tłuszczu - odbędzie się on na siłowni.

Jeśli odwiedzasz salę gimnastyczną w godzinach szczytu, czyli po pracy, tak jak 90% odwiedzających, dość trudno jest znaleźć mnóstwo różnych dostępnych bezpłatnie symulatorów. Dlatego wybieramy dwa stojące symulatory i biegamy od jednego do drugiego, jesteśmy wyczerpani w okrągłym treningu spalania tłuszczu.

Oferujemy kilka zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego.

Rozgrzej się

Nic specjalnego tutaj - bieganie na bieżni.

Trening siłowy na okrągłym treningu do spalania tłuszczu

Nasze treningi obwodowe do utraty wagi będą składać się z dwóch ćwiczeń, które powtarzamy przez trzy cykle z rzędu. Od ćwiczeń do ćwiczeń i od koła do następnego koła, przechodzimy bez przerw. Kiedy kończymy wszystkie trzy koła, odpoczywamy przez maksymalnie trzy minuty i przechodzimy do drugiej pary ćwiczeń lub powtarzamy trzy cykle pierwszych dwóch ćwiczeń do treningu obwodowego.

Reszta między ćwiczeniami to przejście z jednego symulatora na drugi. To da ci minutę wytchnienia, ale musisz szybko przejść do drugiego symulatora.

Pierwsza para ćwiczeń - 3 koła:

  1. Skręcanie na ławce pochyłej jest naciśnij ćwiczenia wykonywane w rzymskim fotelu. Mocujemy nogi pod rolkami, odchylamy się do tyłu, ręce przed nami, plecy są lekko zaokrąglone, nie obniżamy go do końca. Obróć się i wdrap się na wydech, wdech. Nie ma potrzeby się spieszyć, robimy 20-25 powtórzeń przed spaleniem w mięśniach.
  2. Przesunięcie - dostosowujemy symulator, tak aby rolki znajdowały się tuż poniżej kości biodrowych, a nogi muszą być rozciągnięte. Twoja pozycja powinna być taka, abyś czuł, że pochylenie się do przodu jest naprawdę łatwe. Ręce przed tobą lub za głową (trudniej będzie się wspinać). Schodzimy pod kątem prostym w ciele i podnosimy się do równoległości z podłogą. Na wzrost wydechu spada - wdech. Wykonujemy 20-25 powtórzeń, pracując nad zużyciem.

Teraz robimy jeszcze dwie rundy tych dwóch ćwiczeń. Taki kolisty trening jest idealny do suszenia, gdy z deficytem węglowodanów i obfitego białka w diecie, musisz spalać tłuszcz i budować mięśnie.

Druga para ćwiczeń - 3 koła:

  1. Ataki z hantlami - bierzemy hantle, nogi razem, ramiona opuszczamy. Lunge do przodu, a następnie z powrotem, druga stopa do przodu i do tyłu. Hantle cały czas po prostu zwisają w twoich rękach, więc musisz wybrać naprawdę ciężką "zawiesić się". Wykonaj 15 powtórzeń.
  2. Wyciskanie hantli na pochyłej ławce - wykonujemy te same hantle na pochyłej ławce. Stawiamy nogi na podłodze tak, aby stopy nie wypadały podczas pracy, opierały się o ławkę, utrzymywały grzbiet w dolnej części pleców, ramiona wyprostowane, łokcie były opuszczane z powrotem. Podnieś hantle, aż łokcie się nie wyprostują, opuść hantle, rozciągnij mięśnie piersiowe. Podnieś wydech, pomiń wdech. Robimy 15 razy.

Teraz tworzymy dwa kolejne kręgi!

I trzecia para ćwiczeń dla dziewcząt trenujących obwody - wykonaj 3 kółka:

  1. Zagięcie nóg w symulatorze - dobieramy wygodną wagę na 15 powtórzeń. Opierając się na ławce, miednica ściśle przylega do ławki, ręce trzymają rączkę, a nogi pod rolką, która faktycznie przybiera na wadze. Podnieś nogi, walec dotknie pośladków, a ciężar w symulatorze wzrośnie, opuść nogi bez ich rzucania. Na wejściu, wydechu, pozwól na wdychanie.
  2. Rozciągnięcie ramienia na górnym bloku - podchodzimy do kolejki linowej, mocujemy ją w górnym bloku, kładziemy wygodny ciężar, cofamy się, jedną nogę z przodu. Trzymaj ręce za kolejkę, rozciągnij ją tak, aby łokcie były przyciśnięte do ciała. Teraz tylko ręce działają - w górę iw dół. Zrzucamy ręce, wydychamy i rozprowadzamy linę. Powtarzamy 15 razy.