Celka już dawno przekroczyła trendy i trendy w modzie. Dziś ubrania w klatce to hołd dla najlepszych tradycji mody, nieśmiertelnego klasyka, który jest istotny w każdej chwili. Wzór w kratkę sprawia, że ​​rzecz jest bardziej żywa, zalotna i ożywia nawet najbardziej nudny zestaw ubrań.

Jedną z najbardziej popularnych rzeczy, która jest często ozdobiona "komórką" druku, są spodnie. Można je nazwać uniwersalnymi, ponieważ wyglądają one naturalnie jako część garnituru i w sposób swobodny. Damskie spodnie w kraciaste koszule można nosić z butami, butami, mokasynami i butami w stylu grunge. Mają mały romans, ponieważ komórka wprowadza odrobinę psoty i zabawy.

Modele damskich spodni w kratkę

W zależności od stylu i typu wzoru komórki można tworzyć różne obrazy. Rozważ najbardziej popularne modele spodni i odzieży, które zharmonizują się z nimi.

  1. Styl biznesowy . Należą do nich spodnie do golenia o stonowanych odcieniach (czarny, szary, niebieski, brązowy, ciemnozielony). Styliści określają takie odciski jak "czarny zegarek", "bawełniany materiał w kratkę" i "gęsia stopa". Takie spodnie w kratkę o prostym kroju są dobrze połączone z prostą lekką bluzką i surową kurtką. Przy węższych spodniach lepiej jest połączyć koszulę z kołnierzem i szerokimi rękawami.
  2. Obraz lekkoatletyczny. Tu przydadzą się modne spodnie w kratkę w dużej kolorowej klatce. Wybierz buty sportowe - mokasyny , trampki lub trampki, a na wierzchu - t-shirt lub lekki pulower. Top i buty nie powinny być zbyt jasne, ponieważ nacisk kładziony jest na spodnie.
  3. Styl Kezhual. Tutaj odpowiednie są spodnie różnych stylów i materiałów. Połącz spodnie z dopasowanymi krojami (T-shirty, golfy, kamizelki i kurtki). Buty mogą być dowolne, począwszy od kobiecych sandałów, kończąc na butach unisex.

Ostatnia wskazówka: zakładając spodnie w kratę nie używaj innych przedmiotów w kratkę, ponieważ będzie to brutalna siła. Podnieś gładkie szczyty, które podkreślą jasny, modny wzór spodni.

Sprawdź spodnie 1Sprawdź spodnie 2Spodnie w kratę 3
Sprawdź spodnie 4Spodnie w kratkę 5Spodnie w kratę 6
Spodnie w kratkę 7Spodnie w kratkę 8Spodnie w kratę 9