Kurtka damska w klatce wymaga starannego doboru innych elementów garderoby oraz akcesoriów i dodatków. Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar komórki. Duży i duży zwiększy kształt i sprawi, że będzie większy. Rysowanie w środku i małe komórki są bardziej wszechstronne.

Jak wybrać i co nosić kurtkę w klatce?

Kurtka w klatce idealnie pasuje do wielu strojów, a także może być elementem stylu romantycznego, sportowego lub biznesowego. Modne kobiety noszą go w połączeniu z jeansami, dżinsowymi spódnicami, zwykłymi spodniami i spódnicami. Pożądane jest, aby wybrać te rzeczy, aby pasowały do ​​jednego z kolorów komórki (jeśli jest dwu lub wielokolorowy) lub kontrastu.

Kurtka w klatce nadaje obrazowi szczególne znaczenie. Wymaga starannego doboru kombinacji z innymi materiałami i kolorami. Aby kraciasta marynarka damska nie wyglądała na nie na miejscu i grubo przy tobie, wybierając ją, powinieneś przede wszystkim skupić się na projekcie i kolorze komórki. W jego zgodności z innymi rzeczami istnieje szereg zasad:

  1. W szafie można zabezpieczyć pojedynczą kurtkę, wszystkie inne rzeczy powinny być dobrane w prosty sposób.
  2. Jeśli nadal chcesz umieścić jeszcze jedną rzecz w klatce, na przykład stylowa damska koszula , zdjęcie powinno być w przybliżeniu takie samo w stylu i kolorze.
  3. 3 Klatka sama w sobie jest atrakcyjna, więc nie powinieneś nosić spódnicy o skomplikowanym kroju lub bluzki z falbankami i frędzlami pod kraciastą kurtką.

Pod modnymi kurtkami w klatce pożądane jest dobranie odpowiednich butów. Oto te same zasady, co przy wyborze innych elementów garderoby. Buty nie powinny rozpraszać uwagi i skupiać na sobie uwagi. Dlatego lepiej wybrać coś dyskretnego, w harmonii ze wzorem klatki lub innego ubrania.

Wariacje kolorystyczne kurtek w klatce

Współcześni projektanci oferują różne ciekawe warianty kolorystyczne kurtek. Wygląda bardzo stylowo brązowa kurtka w klatce w połączeniu z monochromatyczną prostą spódnicą, a także dopasowane spodnie. Pod tą kurtką najlepiej nosić czarny lub ciemny golf lub dopasowany top.

Nie mniej interesująca jest niebieska kurtka w klatce, którą z powodzeniem można połączyć z czarnym i niebieskim jeansem, a także z klasycznymi spodniami i spódnicą. Nasycenie komórki wymaga starannego doboru biżuterii, akcesoriów i dodatków. Aby nie zniszczyć obrazu z nieadekwatnością, zrezygnować z dużej i masywnej biżuterii, lepiej wybrać pasy bez elementów dekoracyjnych.

Jeśli zdecydujesz się nosić kurtkę w dużej klatce, lepiej podnieść ubrania jednokolorowe, w kolorze klatki lub zupełnie ciemne. Duża klatka będzie lepiej pasować dla szczupłych, chudych dziewcząt i kobiet, aw przypadku pełnej figury lepiej jest porzucić krótko dopasowane modele i wybrać kurtkę o swobodnym, wydłużonym stylu.

Kurtka w kratkę 1Kurtka w kratkę 2Kurtka w kratkę 3
Kurtka w kratkę 4Kurtka w kratkę 5Kurtka w kratkę 6
Sprawdzona kurtka 7Kurtka w kratkę 8Kurtka w kratkę 9