Wydruk czekowy nie wychodzi z mody. Jeśli wcześniej takie ubrania mogłyby być postrzegane jako męskie mundury, teraz zarówno młodzi ludzie, jak i kobiety w dojrzałym wieku, nie są niechętni do uzupełnienia garderoby takimi nowymi ubraniami.

Uniwersalna i jednocześnie prosta koszula w kratę będzie odpowiednia dla dziewcząt, które uwielbiają wygodne i stylowe rzeczy. W zależności od kombinacji z innymi ubraniami, może wypełnić obraz seksualnością, kobiecością, a jednocześnie ukryć problematyczne obszary.

Jak nosić koszulę w klatce?

Styliści wyróżniają kilka sposobów, aby zmienić ten element garderoby w coś modnego:

  1. Klasyczna - kraciasta koszula ze spódnicą lub spodniami.
  2. W postaci marynarki - noszonej rozpiętej na bluzkę.
  3. "Chłopak" to duże ubranie, które nosi się w dżinsach, a rękawy na koszulce są podwinięte.
  4. Tunika - długie ubrania, noszone na taśmę i ozdobione pasem.

Z czym nosić koszulę w kratę dla dziewczynek?

Casual casual look od razu zmienia się w coś specjalnego ze względu na kolorowe kolory koszulki. Można go więc bezpiecznie łączyć z wygodnymi dżinsami. Jeśli chodzi o ich styl, może to być każdy, który lubisz: chudy, chłopak, "klesh". Najważniejsze jest to, aby połączyć paletę kolorów koszul i dżinsów.

Jeśli mówimy o doborze butów, to aby stworzyć wizerunek nieposłusznego nastolatka, można użyć trampek, trampek i nie tylko. Jeśli chcesz być kobiecą, guru mody zdecydowanie zalecają wykonanie łuku w koszuli w kratę, która zawiera buty z wyszukanym sztyletem.

Takie ubrania idealnie łączą się z sukienkami. Tutaj najważniejszą rzeczą jest przepuszczenie trendu w kratkę, a nie zapinanie go. Dzięki tej małej sztuczce obraz będzie modny i z niespodzianką.

koszule w kratę dla dziewczynek1koszule w kratę dla dziewcząt2koszule w kratę dla dziewcząt3
koszule w kratę dla dziewczynek4koszule w kratę dla dziewczynek5koszule w kratę dla dziewcząt6
koszule w kratę dla dziewczynek7koszule w kratę dla dziewczynek8koszule w kratę dla dziewcząt9