Ażurowe rajstopy są takim szczegółem odzieży, który trzeba bardzo uważnie dobierać, ponieważ przy złym wyborze ta "broń" może być skierowana przeciwko samemu właścicielowi. Rzeczywiście, wybór pięknych rajstop kabaretowych ma swoją własną subtelność, o której będziemy mówić.

Po pierwsze, w żadnym przypadku nie można łączyć tej części z ubraniami w sportowym stylu. Ale dla miłośników stylu romantycznego i klasycznego - to doskonały wybór!

Po drugie, należy pamiętać, że ażurowe damskie rajstopy w siateczce, a także różne misterne plecionki zdobią jedynie smukłe nogi, w przeciwnym razie - wszystkie niedociągnięcia są podkreślone.

Ażurowe rajstopy: gatunek

Warianty ażurowe dzianinowe rajstopy, w szczególności wzory i kwiaty, może być wiele. Jeśli chodzi o zakres kolorów, najbardziej popularne są czarne, solidne i białe rajstopy kabaretki. Teraz moda zawiera kolorowe produkty.

Z kolei wzory są jeszcze bardziej zróżnicowane. Oto kilka przykładów splotów ażurowe:

  • "Siatka";
  • "Kwiaty";
  • "Rhombuses";
  • "Kwadraty";
  • "Girlandy";
  • "Pigtail";
  • "Liście";
  • "Spirala".
Z tym, co nosić rajstopy kabaretki ?

Czarne rajstopy kabaretowe idealnie nadają się jako wieczorowy strój, a pod "biurową" spódniczką-ołówkiem czarny. Dadzą obraz kobiecości i elegancji. Często noszone pod klasycznymi spodenkami i wyglądają bardzo efektownie.

Ażurowy białe rajstopy Idealny w połączeniu z lekkimi rzeczami o romantycznym stylu.

Wraz z powyższymi modelami są rajstopy z koronkowymi majtkami. Różnią się od pierwszego tym, że ażurowy splot występuje tylko na górze rajstop, a na nogawce wyglądają jak zwykłe elastyczne rajstopy. Takie modele mogą dobrze dostosować figurę i dać kobiecie seksualność i pewność siebie.

Ważne jest, aby pamiętać, że otwarte modele rajstop powinny być wybierane nie tylko na ubrania, ale także na buty. W takim przypadku powinien mieć wysoką przechyłkę lub platformę. Nawiasem mówiąc, ażur jest idealnie łączony z lakierowanymi butami na spince.

Drogie panie, wybierz swoją wersję rajstop kabaretowych i ciesz się podziwiającym spojrzeniem mężczyzn.

Ażurowe rajstopy 1Ażurowe rajstopy 2Ażurowe rajstopy 3
Ażurowe rajstopy 4Ażurowe rajstopy 5Ażurowe rajstopy 6
Koronkowe rajstopy 7Ażurowe rajstopy 8Ażurowe rajstopy 9