Wcześniej golfy o takiej długości były prawdziwym hitem, ale potem przekształciły się w atrybut "kobiet łatwej cnoty" i stały się blisko z nimi związane, w związku z czym zostały usunięte z listy modnych rzeczy. Ale wszystko, co kiedyś wróciło, i wysokie pola golfowe - nie tylko powróciły do ​​świata mody, ale stały się jasnym i bardzo oryginalnym dodatkiem do damskiej garderoby.

Wysokości kolan

Сalzedonia, jako jedna z najsłynniejszych światowych marek tworzących wyroby pończosznicze dla kobiet, mężczyzn i dzieci, nie mogła się od tego uwolnić. W swoich kolekcjach oferuje bardzo szeroką gamę kolorów, tkanin i stylów golfa na różne okazje.

Jednocześnie możesz zawsze nie tylko eksperymentować ze stylem i dawać upust fantazjom, ale także czuć niesamowity komfort dzięki produktom tej marki.

Co łączyć skarpetki nad kolanem Salzedonia?

Istnieją pewne niepisane zasady, po których nigdy nie będziesz wyglądać śmiesznie w golfie. Przede wszystkim dotyczą one elementów garderoby, z którymi mogą i powinny być łączone.

Przede wszystkim jest to oczywiście spódnica. Wysokie podkolanówki wyglądają bardzo harmonijnie z niewielką długością. W tym przypadku tkaniną produktu może być dowolny - dżinsy, wełna, koronki. W każdej formie krótkiej spódnicy skarpetki wyglądają niesamowicie. Ale jeśli chcesz stworzyć wizerunek zalotnej uczennicy, styl musi być harmonijny.

Dalej - szorty. Ta kombinacja nie jest mniej udana. W tym stroju będziesz dokładnie śledzić ten modny. styl casual . Najlepiej, gdy spodenki są z shabby dżinsów. Chociaż nie ma w tym żadnych ograniczeń, najważniejsze jest to, że powinny być krótkie.

Pięknie i kobieco wyglądają golfy z krótkimi sukienkami, tunikami, długimi koszulami. Latem możesz poeksperymentować z taką kombinacją obfitości, a kolorowe pola golfowe Calcedonia z pewnością pomogą ci stworzyć jasny i niepowtarzalny obraz.

kolano wysoko ponad calzedonia1wysokie do kolan calzedonia2 do kolanpodkolanówki calzedonia3
wysokie kolano powyżej calzedonia4podkolanówki calzedonia5kolano wysoko ponad calzedonia6
podkolanówki calzedonia7kolano wysoko ponad calzedonia8podkolanówki calzedonia9