Po raz pierwszy golfy pojawiły się w modzie damskiej w latach 70., kiedy zdobyły serca wszystkich fashionistek - młode dziewczęta i dorosłe kobiety uważały, że ich obowiązkiem jest wprowadzić je do swojej kolekcji akcesoriów. Golfy różnią się od golfa tym, że ich długość nie jest do kolana, ale powyżej. Dziś ten dodatek jest nie mniej popularny, zdobywa również serca fashionistas i przechadza się od sezonu do sezonu, zmieniając i ulepszając.

Jakie są gry w golfa?

Buty do gry w golfa są zaprojektowane tak, aby dekorować kobiece nogi, pokazywać całe ich piękno i elegancję, więc projektanci spróbowali i stworzyli ogromną liczbę różnych modeli, różniących się od siebie nawzajem swoim kierunkiem i charakterem.

Czasami golfiści nazywane są buciorami ze względu na swoją długość, najczęściej mają jasny, szokujący design, więc tylko bardzo odważne kobiety decydują się je nosić. Chociaż czasami to akcesorium jest po prostu konieczne, aby stworzyć wieczorny wygląd. Duża różnorodność golfa to włoska firma Calzedonia. Produkuje wysokiej jakości, piękne akcesoria, które są zgodne z modowymi trendami. Wśród wszystkich modeli tej marki znajdują się najpopularniejsze buty na jesień, koronki i pończochy.

Biały lub jakikolwiek inny kolor koloru calfresse z nie-buńczucznego wzoru jest idealny na wieczór:

  • ażurowe;
  • monophonic z delikatnymi małymi łukami z góry;
  • w pasy poziome lub pionowe.

W codziennych sprawach dobrym wyborem byłoby:

  • monofoniczne, modne kolory;
  • jednolite kolory z otworami;
  • z szerokimi paskami po bokach.

Ci golfiści dobrze pasują do szortów, spódnic i krótkich sukienek. To akcesorium doda obraz oryginalności i odwagi. Pamiętaj jednak, że pod krótką spódniczką nie możesz jej założyć, nie możesz założyć butów wysokie obcasy - będzie wyglądać buntowniczo, ale z szorty koronkowe niskie buty nie pasują dobrze.

Golfy 1Golphins 2Golfy 3
Golfy 4Golfy 5Golfy 6
Golfiny 7Golfy 8Golfiny 9