Wiele dziewcząt, zwłaszcza pracujących w biurach, musi spełniać raczej surowe wymagania dotyczące wyboru odzieży służbowej. Ale kobieta zawsze pozostaje kobietą, a w garniturze chce wyglądać elegancko i stylowo. Zgodnie z trendami mody nowego sezonu ubiór biznesowy jest dość zróżnicowany i nudny.

Suknia biznesowa 2014

Bez względu na to, jak bardzo chcesz nałożyć pracę, coś wyjątkowego i jasnego, ale większość rzeczy w szafie biznesowej powinna być klasyczna i kojąca. Ale czas i moda nie stoją w miejscu, aw sezonie 2014 w biznesowym stylu ubioru dopuszczalne jest łączenie surowca suknie płaszcza z nieco romantycznym bolerkiem. W przypadku kobiet młodych firm, styliści oferują nawet bezpłatne spodenki do kolan, stanowiące alternatywę dla spódnic i spodni w surowych garniturach.

Kolor

Trendy modowe w 2014 roku - jasne i żywe kolory. Ale w biznesie, na przykład jasny fiolet lub wyzywająco turkusowy strój nie jest odpowiedni. Ale kombinezon, zaprojektowany w kojącej tonacji bordo lub w szaroniebieskich odcieniach, jest modnym stylem biznesowym. Ponadto styliści oferują ożywienie klasycznych kolorów garnituru - czarny, szary, biały, niebieski - z jasnymi akcentami w postaci kolorowych dodatków lub butów o bogatych odcieniach.

Trendy w modzie biznesowej

Nowoczesne kobiety biznesu wolą wyglądać modnie i pięknie. Dlatego w sezonie 2014 modne damskie bizne- sowe modele pozwalają modelom z asymetrycznymi liniami, falbanką, bluzką z drapowaniem na karku lub małym dekoltem w kształcie kokardy, kurtki z baską, oplotem z talii podkreślonej szerokim paskiem. Projektanci oferują również odważniejsze zastosowanie w garniturach różnych tkanin na fakturze - aksamit, sztruks, a nawet koronki. Ale przy tym wszystkim należy pamiętać, że ubrania biznesowe powinny wspierać wizerunek pracownika, a nie pracować nad jego seksualnością.

Nie nudny dress code

Aby odejść nieco od trywialności, kobiecy styl biznesowy 2014 pozwala na użycie odzieży z nadrukami. Klasyczna klatka i pasek, geometryczne wzory, groch, kurze stopy . Możesz eksperymentować na kombinacji różnych tekstur. Na przykład, aby połączyć zamsz z jedwabiem lub dzianiną z welwetem. Eleganckie ornamenty, różne chusty i szale pomogą dopełnić wygląd.

styl biznesowy 2014 1styl biznesowy 2014 2styl biznesowy 2014 3
styl biznesowy 2014 4styl biznesowy 2014 5styl biznesowy 2014 6
styl biznesowy 2014 7styl biznesowy 2014 8styl biznesowy 2014 9