Jeśli szukasz wygodnej, a jednocześnie eleganckiej wersji obuwia, to mokasyny są tym, czego potrzebujesz w tym modnym sezonie. W 2014 roku nie tylko modne kobiety, ale także krytycy, którzy dużo wiedzą o modzie, polegają na mokasynach. Jaką przewagę mają mokasyny nad innymi rodzajami butów? Więcej o tym porozmawiamy w naszym artykule, a także zapoznamy się z najnowszymi modelami modnych damskich mokasynów z 2014 roku.

Stylowe mokasyny 2014

W 2014 r. Kształt mokasynów się nie zmienił. Są to te same skórzane buty na płaskiej podeszwie z wyraźnym przeszyciem. Jednak projektanci zdołali nieco odświeżyć zwykły wizerunek mokasynów.

W tym sezonie projektanci bardziej eksperymentowali z kolorem. Dzięki temu na półkach sklepów pojawiły się jasne modele mokasynów - żółte, niebieskie, czerwone, a także modele z drukuj . Kombinacje kilku kolorów są popularne - zarówno kontrastujące, jak i różniące się tonem lub dwoma.

Romantyczni ludzie mogą urozmaicić swój wizerunek stylowymi mokasynami z aplikacjami, cyrkoniami, dużymi koralikami i ozdobnymi kamieniami. Popularne stały się różowymi mokasynami z dużą plakietką - z pewnością docenią je młode dziewczyny, które cenią sobie piękno i wygodę.

Kobiety biznesu mogą również znaleźć dla siebie odpowiednią opcję. Lakoniczne modele kojących tonów, odpowiednio dobrane do ubrań biznesowych, z pewnością sprawią, że Twój styl będzie wyglądał stylowo i elegancko.

Dla miłośników stylu ulicznego projektanci zalecają zwracanie uwagi na mokasyny ze sznurowaniem. Sznurowadła mogą być w tonie lub kontraście na tle mokasynów. Te modele dobrze prezentują się w jeansach, obcisłych spodniach, krótkich spodniach. Jako torbę na ten obraz, kup skórzany plecak lub teczkę, która pasuje do koloru buta.

Mokasyny 2014 1Mokasyny 2014 2Mokasyny 2014 3
Mokasyny 2014 4Mokasyny 2014 5Mokasyny 2014 6
Mokasyny 2014 7Mokasyny 2014 8Mokasyny 2014 9