Ciepłe dni rozpoczną się bardzo szybko, a to oznacza, że ​​dziewczyny zaczynają martwić się modą na spódnice. Ze względu na ogromną różnorodność ten detal garderoby od dawna cieszy się największą popularnością. Długie i krótkie, klasyczne i odważne, rozszerzone i smukłe - wszystkie są w stanie uczynić nas bardziej kobiecymi w jednej chwili i jednocześnie wyrazić nasz nastrój.

Wiosenno-letnie kolekcje tego roku są po prostu pełne różnorodnych modeli spódnic. Niektóre z nich są bardzo popularne. Ale miłośnicy klinowych spódnic powinni być zadowoleni, że ten model w nowym sezonie jest bardzo poszukiwany.

Klinowa spódnica ma szerokie zakładki

Najpopularniejsze w nowym sezonie to monochromatyczne spódnice klinowe z szerokimi fałdami. Również ciekawy spódnica-rok z klinami powraca do modnego nurtu. Ma rozszerzenie poniżej i odnosi się do w stylu retro . Ten styl idealnie podkreśla sylwetkę, balansując szerokimi biodrami i optycznie wydłużając sylwetkę.

Niekwestionowanym hitem sezonu jest dzianinowa spódnica z klinami na elastycznej taśmie od góry. Wygląda bardzo łatwo i wspaniale. Ponadto może być połączony samodzielnie, co zapewni ci stuprocentową wyjątkowość, ponieważ druga po prostu nie istnieje.

Rzeczywista długość

Jeśli mówimy o roku, to tradycyjnie jego długość jest tuż poniżej kolana, chociaż długość jest prawie wspaniała do podłogi. W tym modnym sezonie dla publiczności marka Donna Karan zaprezentowała kilka uroczych modeli najdłuższych spódnic - rok.

Nie mniej atrakcyjny wygląd długie spódnice z kliny na całej długości. Mają rozkloszowany styl i są idealne na lato, jeśli są wykonane z jasnego i jasnego materiału.

Co nosić spódnicę z klinami?

Klinowa spódnica harmonijnie wpada do garderoby firmy. Może i powinna być łączona z bluzkami i koszulami z klasycznego kroju z pastelowych odcieni. W chłodnym okresie możesz nosić bluzę, golf i nawet sweter. Ale najlepszy styl biznesowy uzupełni kurtkę.

Aby umówić się na randkę, spódnicę z klinami można połączyć z dopasowaną bluzką z dekoltem. Jeśli wieczór zapowiada się chłodno, możesz założyć bolerko lub sweter.

Od akcesoriów po spódnice - rok pasuje do tych, które są wykonane w stylu angielskim, francuskim lub klasycznym. Obraz, uzupełniony takimi szczegółami, będzie bardzo elegancki, wyrafinowany i jeszcze raz podkreśli twoją wyrafinowanie i wyczucie stylu.

spódnica z klinu1spódnica klinowa2spódnica klinowa3
spódnica klinowa4spódnica z klinu5spódnica z klinem6
spódnica klinowa7spódnica z klinem8spódnica klinowa9