Daria Lisichkina stała się popularna dzięki promocji zdrowego stylu życia. Trener fitness opracował lekkie ćwiczenia, które może pokonać każda kobieta, która chce stracić nadwagę i zawsze być w formie. Ładowanie z Daria Lisichkina to mały kompleks ćwiczeń, które musisz wykonywać każdego dnia. Ponadto może być użyty przed głównym treningiem do rozgrzania mięśni.

Gimnastyka klasyczna z Daria Lisichkina

Każda lekcja powinna zaczynać się od rozgrzewki i rozciągania mięśni, oraz rozgrzewka pomaga rozweselić:

  1. Połóż stopy na szerokość ramion i nie zdejmując obcasów z podłogi, wyciągnij nogi w górę w wydychanym powietrzu. Wykonaj 5 powtórzeń.
  2. Następne ćwiczenie na poranną rozgrzewkę z Darią Lisichkina jest podobne do poprzedniej, ale konieczne jest, aby podniósł ręce w górę. Na zmianę pociągając za każdą rękę, co pomoże w rozciągnięciu mięśni bocznych. Wykonaj 10 powtórzeń.
  3. Pod koniec rozgrzewki musisz rozciągnąć obie ręce w górę, a następnie, wydychając, zgiąć w dół, aby pozbyć się napięcia.

Przejdźmy teraz bezpośrednio do kompleksu ćwiczeń z Darii Lisichkina:

  1. Ręce po bokach i skręć, potem w prawo, potem w lewo. Najważniejsze, aby zrobić to z wielką szybkością. Wykonaj 10 powtórzeń w każdym kierunku.
  2. Aby rozciągnąć kolana, połóż stopy razem i lekko przykucnij. Połóż dłonie na kolanach i wykonuj koliste ruchy w każdym kierunku. Upewnij się, że obcasy nie spadają z podłogi. Wykonaj 8 podejść.
  3. Następne ćwiczenie w szarżowaniu Daria Lisichkina ma na celu wzmocnienie bioder. Wstań, nogi rozchodzą się na szerokość barków i lekko zgnij je w kolanach. Alternatywnie wyprostuj swoje kolana. Następnie wykonuj okrężne ruchy biodrami, a następnie przesuwaj pośladki w przód iw tył. Powtórz wszystkie 8 razy.
  4. Kolejne łatwe i dobrze znane ćwiczenie rozgrzewające stawy rąk. Aby to zrobić, wykonuj okrężne ruchy za pomocą pędzli, a następnie powtarzaj te same ruchy, ale tylko w łokciach, a następnie w ramionach. Wykonaj 8 powtórzeń.
  5. Teraz pozostaje rozciągnąć szyję. Aby to zrobić, wykonaj okrągłe ruchy i nachylenia, a następnie w prawo, a następnie w lewo. Również liczba powtórzeń.

Po zakończeniu ładowania Daria zaleca trochę jak ciało do ochłodzenia się i uzyskania energii. Na wszystko zajmie ci nie więcej niż 15 minut. Wszystkie powyższe ćwiczenia pomogą nie tylko schudnąć, ale także pozbyć się bólu pleców, mięśni ramion i szyi. Zaleca się podłączenie ładowania i właściwe odżywianie .