Camp de Mar (Mallorca) - ośrodek, który rzadko będzie oferowany w krajowej firmie turystycznej. Nie jest głośno Magaluf i nie jest wypełniony Zabytki Palma . Camp de Mar to ośrodek, można powiedzieć, kontemplacyjny, a ci, którzy chcą prawdziwego urlopu, pochodzą ze wszystkiego: pracy, hałasu, aktywności. Tak, i nie każdy może sobie pozwolić na wakacje tutaj - hotele w ośrodku są naprawdę luksusowe, 4 * i 5 *, a koszty utrzymania w nich są odpowiednie.

Camp de Mar znajduje się 35 km od centrum Palma; obok jest ośrodek Paguera - do niej tylko 4 km, więc ci, którzy nagle się nudzą wśród absolutnej reszty kurortu, mogą udać się do pobliskiego, o wiele głośniejszego kurortu.

Plaża jest główną atrakcją ośrodka.

Plaża w Camp de Mar jest bardzo czysta i dobrze utrzymana. Złoto-biały piasek, płytkie morze bajkowego zielonego klosza i skaliste zatoczki - wszystko to wygląda bardzo malowniczo i tworzy spokojne uczucie. Całkowita długość plaży wynosi 180 m, a szerokość 60 m.

Na plaży można uprawiać prawie wszystkie sporty wodne, wynająć katamaran, wynająć jacht. Ratownicy nieustannie pełnią tu służbę, więc reszta na wodzie jest absolutnie bezpieczna.

Пляж в Камп-де-Мар

Tuż przy plaży są sklepy i restauracje; Są też pływające restauracje, które dryfują wzdłuż malowniczej laguny, a na drewnianym moście można udać się do restauracji położonej na maleńkiej wyspie u wybrzeży. Latem łodzie cumują na tym moście, które są wysyłane na wyspę Dragonera.

Ресторан на воде

Sezon plażowy trwa od maja do końca września, temperatura wody w październiku wynosi około 23 ° C, więc niektórzy nadal kąpią się, chociaż powietrze jest już dość nagrzewające się - do +22 ° C.

Rozrywka Camp de Mar

Camp de Mar oferuje swoim gościom szeroki wybór dyskotek i klubów nocnych. Oto popularne kasyno "Palladium". Fani aktywnego spędzania czasu mogą wziąć lekcje jazdy konnej w szkole jeździeckiej, a jeśli już jesteś wykwalifikowanym jeźdźcem, możesz wynająć konia i pojeździć konno.

Golfiści wybierają ten ośrodek i znajduje się tam 6 pól standardowych mistrzostw.

Hotele Camp de Mar

Hotele w ośrodku trochę. Hotele 4 * i 5 *, oprócz komfortowego pobytu, zapewniają szereg dodatkowych usług: wypożyczanie samochodów i rowerów (ogólnie, jazda na rowerze jest bardzo popularna w ośrodku), zabiegi SPA itp. Są hotele i niższy poziom - są nieco dalej od plaży, ale wciąż w odległości spaceru.

Najpopularniejsze hotele to: Grand Camp de Mar 4 *, H10 Blue Mar 4 *, Grupotel Playa Camp de Mar, Olimarotel Gran Camp de Mar 4 *, Hotel Villa Real 4 *, Steigenberger Golf & Soft Resort 5 *, Bahia Camp de Mar Suits 4 *, Apartamentos Villa Real 2 *. Jeśli chcesz, możesz wynająć willę na wybrzeżu.
Отели Капм-де-Мар

Gdzie wybrać się na wycieczkę?

W samym ośrodku nie ma żadnych atrakcji. Ale możesz wybrać się na wycieczkę na wyspę Dragonera lub do La Trapa - rezerwatu ptaków.

Остров Драгонера