Każdy pokój w Prowansalski styl Przede wszystkim wyróżnia się komfortem, ciepłem i wyjątkowym francuskim urokiem. W tym samym czasie, aby osiągnąć taki wynik, konieczne jest zapewnienie wszystkich elementów stylu. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór mebli, które odgrywają najważniejszą rolę praktyczną i oczywiście dekoracyjną we wnętrzu. Buffet Provence to coś więcej niż funkcjonalny mebel, który wymaga szczególnej uwagi.

Funkcje stylu

Bufet w Prowansalski styl często można znaleźć we wnętrzu kuchni. Ten mebel był obowiązkową cechą każdego domu prowansalskiego, oczywiście, ze wszystkimi stylami i elementami dekoracyjnymi. Lekki, delikatny, naturalny styl, lekkie stonowane odcienie, metalowe akcesoria, kute części, kwiatowy nadruk - tak wygląda klasycznie bufet w kuchni w stylu Prowansji.

Naturalne drewno, malowane w jasnych kolorach, zachowuje unikalną fakturę i wydruki czasu w postaci małych pęknięć, zarysowań, tuneli czasoprzestrzennych. Wszystko wskazuje na to, że więcej niż jedno pokolenie korzystało z tych mebli, chociaż w rzeczywistości wcale nie jest to konieczne. Dzięki nowoczesnej technologii sztucznego starzenia się mebli można osiągnąć pożądane rezultaty. Popularny biały bufet w stylu prowansalskim często zdobią kwieciste wzory i wzory, które można powtarzać w tekstylia . Meble rzadko są malowane w ciemne kolory, najczęściej wybierają lawendę, turkus, bladoniebieskie, bez których trudno jest sobie wyobrazić ten styl.

Buffet Provence1bufet provence2bufet z provence3
bufet provence4bufet provence5bufet provence6
bufet Prowansja7bufet provence8bufet provence9