Dzisiejsze trendy w dekorowaniu domu są proste i wydają się być materiałami naturalnymi. Dlatego produkty o naturalnej fakturze stają się coraz bardziej popularne. Idealnym materiałem do wykładzin podłogowych i ściennych mogą być płytki z granitu pod drzewem. Ta płytka doskonale łączy fakturę drewna, tak kuszącą dla nowoczesnych rozwiązań modowych, oraz doskonałe funkcjonalne i praktyczne cechy działania ceramiki.

Główne cechy funkcjonalne płytek ceramicznych pod drzewem

Materiał ten charakteryzuje się szeregiem atrakcyjnych cech dla kupującego, a mianowicie:

  • Płytka ta jest bardzo powoli usuwana i praktycznie nie podlega wpływom mechanicznym;
  • Płytki ceramiczne z granitu praktycznie nie podlegają działaniu chemikaliów;
  • ten materiał jest łatwy do mycia;
  • doskonały do ​​łazienek i kuchni, ponieważ ma niską absorpcję wody, dlatego jest to dodatkowa hydroizolacja.

Podłogowe płytki ceramiczne do drewna będą prawdziwym wybawieniem dla miłośników ciepłe podłogi . W końcu materiał ten gromadzi ciepło i nie traci swoich właściwości pod wpływem zmian temperatury.

Ścienne ceramiczne płytki pod drzewem - jest bardzo ładne i stylowe. Nadaje się na przykład do kuchni "pod drzewem" lub wręcz przeciwnie do kuchni nowoczesny jako kontrastowy element wnętrza.

Konieczne jest prawidłowe umieszczenie podobnej płytki. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że jego podłoże, jak również podłoga, muszą być idealnie równe, aby możliwe było stworzenie kompletnej iluzji parkietu. Dodatkowo, z tego samego powodu musisz użyć prawie niezauważalnych krzyżyków do mocowania szwów.

Ogólnie rzecz biorąc, z płytkami ceramicznymi pod drzewem, można bezpiecznie grać i używać go w najbardziej nieoczekiwanych miejscach jako atrakcję wnętrza.

Płytki ceramiczne do drewna1Płytki ceramiczne do drewna2Płytki ceramiczne do drewna3
Płytki ceramiczne do drewna4Płytki ceramiczne do drewna5Płytki ceramiczne do drewna6
Płytki ceramiczne do drewna7Płytki ceramiczne do drewna8Płytki ceramiczne do drewna9