Sprawienie, by Twój dom opowiadał gościom, przyjaciołom i znajomym o charakterze, smaku i preferencjach mieszkańców. I będzie to wstyd, jeśli po wyjściu z domu ktoś zgrzyta, że ​​twoje mieszkanie jest krajem bez smaku i eklektyzmu. Ważnym szczegółem, który zbiera obraz i nadaje mu specjalny odgłos, są tekstylia.

Dekoracja wnętrz z tkaninami pomoże Ci również uniknąć wielkich zmian w domu, które mogą wymagać poważnych napraw. Prawidłowo dobrane zasłony, narzuty na łóżka lub poszewki na poduszki stworzą zupełnie inny wzór, nowy, świeży i przekształcą pomieszczenie nie do poznania. Praktycznie wszystkie grupy społeczne mogą sobie pozwolić na tak niskobudżetowe zmiany.

Tkaniny artystyczne we wnętrzu

Artystyczne tkaniny genialnie radzą sobie z najtrudniejszymi momentami w projektowaniu. Przyznaj, że arcydzieło stworzone przez mistrza będzie dobrze wyglądać na ścianie w twoim salonie lub sypialni. Istnieje możliwość zamówienia gobelinów w specjalnych warsztatach, na których zostanie wykonana dzianina z kopią znanego zdjęcia klasycznego lub nowoczesnego artysty.

Możesz zrobić to samo z zasłonami, ciężkimi zasłonami i zasłonami. Kobieca próżność będzie usatysfakcjonowana - żadna z jej przyjaciółek nie może się pochwalić czymś takim.

Będzie wyglądać świetnymi teksturami autorskimi na lampach, zasłonach i ścianach w formie fresku. A jedwab, który tak "kocha" wnętrze w stylu chińskim i japońskim, może zostać oddany w ręce projektantów, by odtworzyć orientalny smak dla twojego domu.

Włókienniczy projekt we wnętrzu

Tekstylia we wnętrzu sypialni

Pewna nieostrożność w projektowaniu łóżka jest teraz modna. Na przykład lekko luźna poduszka, która zsunęła się w dół. A jeśli lubisz romantyczny styl, preferuj jasne kolory narzuty na łóżko, tkanina powinna być lekka i lekko przyciśnięta. Chebbi chic zapytaj o fantazyjne tkaniny. Tekstylia wykonane w technice patchworku idealnie pasują do wystroju wiejskiego domu.

tkaniny we wnętrzu sypialni1tekstylia we wnętrzu sypialni2tekstylia we wnętrzu sypialni3

Tekstylia w salonie

Tekstylia do salonu powinny być wybierane bardzo ostrożnie. W końcu ten pokój to twoja twarz. Ale jednocześnie nie zapominaj, że salon powinien być przytulny i wygodny przede wszystkim dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

Kupując tekstylia, zastanów się nad układem okien słonecznych lub zacienionych. Staraj się wybierać naturalne tkaniny, nie będą blaknąć na słońcu i chronić przed zimnem w zimie. Plus - wysoka wytrzymałość. Ktoś jest ciągle w tym pokoju: siedzą, palą, ucztują. Tekstylia muszą "znieść" wszystko.

Szczególnie aktywna rola zakłada tekstylia w dobrym stylu fuzja . Bądź ostrożny i nie mieszaj wszystkiego bez fachowej porady. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić poprawnie, podzielisz wnętrze na strefy, które nie są "przyjaciółmi".

tekstylia w salonie wnętrze1tekstylia w salonie interior2tekstylia w salonie wnętrze3

Tekstylia we wnętrzu kuchni

Jakie rodzaje tkanin najczęściej można zobaczyć w kuchni? Oczywiście fartuchy, potholders, serwetki, ręczniki. Trochę mniej - poszewki na siedzenia i obrusy.

Kobieta spędza dużo czasu w kuchni, dlatego tekstylia powinny być dokładnie tymi kolorami i odcieniami, które nie będą męczyć właściciela przez jej działanie, ale nie zmiażdżą jej depresją. Aby utrzymać nastrój na poziomie pozytywnym, kup kilka zestawów tkanin do kuchni, różne rozwiązania projektowe "w nastroju".

Możesz eksperymentować w korytarzu, loggii i pokoju dziecinnym. Omów projekt z krewnymi i ekspertami - nie doradzą zła. I odważ się, twój komfort jest w twoich rękach!

tekstylia w kuchniach1tekstylia we wnętrzach kuchennych2tekstylia w kuchniach3