Te trzydrzwiowe szafy są najbardziej rozpowszechnione. I nie jest to zaskakujące, ponieważ takie modele są optymalne pod względem przestrzeni, pojemności i funkcjonalności. Z założenia mogą one przypominać prawdziwe dzieła sztuki, dzięki producentom, którzy nie czują się zmęczeni fantazjami związanymi z formami i zewnętrznym wzornictwem produktów.

Wybór trzydrzwiowej garderoby

Ponieważ wymiary takiej szafki są znacznie większe niż w modelach dwudrzwiowych, konieczne jest natychmiastowe określenie wymiarów i miejsca instalacji. W większości przypadków wymiary szaf trzydrzwiowych mają szerokość od 150 do 240 cm, wysokość - 220-240 cm i głębokość 60 lub 45 cm.

Jeśli chodzi o wypełnienie, należy je połączyć i obejmować półki, szuflady, paski do wieszania ubrań, schowki na buty i akcesoria. Taka trzydrzwiowa szafa jest odpowiednia nawet na korytarzu, nawet w sypialni, ponieważ można indywidualnie omówić jej wypełnienie.

Pod względem wyglądu często można kupić trzydrzwiową garderobę lustro lub szkła, ozdobione piaskowanym wzorem lub połączonymi drzwiami, w tym ze szkłem i drewnem. Również nowoczesne szafy wykonane są z matowego szkła jako drzwi.

szafa trzydrzwiowa 1
szafa trzydrzwiowa 2
szafa trzydrzwiowa 3

Kolorowa szafa trzydrzwiowa może być jasna, ciemna. wenge wielokolorowe. A w pokojach dziecięcych często oferowane są trzydrzwiowe szafki z nadrukiem fotograficznym - jasne i kolorowe, z postaciami z kreskówek i po prostu pięknymi rysunkami.

szafa trzydrzwiowa 4
szafa trzydrzwiowa 5
szafa trzydrzwiowa 6

Jeśli chodzi o projekt, szafa trzydrzwiowa może być dwojakiego rodzaju - kątowa lub prosta. Oprócz wbudowanego lub autonomicznego. Wybór zależy od geometrii pomieszczenia i jego wielkości. Niewątpliwie wbudowane szafy są najbardziej ergonomiczne i ekonomiczne, zarówno pod względem przestrzeni, jak i pieniędzy, ponieważ ich główne elementy zostaną zastąpione istniejącymi ścianami i sufitem.

szafa trzydrzwiowa 7
trzydrzwiowa szafa 8
szafa trzydrzwiowa 9