Niewątpliwie, jeśli masz zamiar znaleźć środek między kompaktowymi meblami dla małego pokoju i wielkimi wieloziarnistymi przystojnymi mężczyznami, to ten model będzie trzydrzwiowy. szafa w przedpokoju mały salon lub sypialnia. Nie będzie wizualnie depresować umysłów mieszkańców swoimi nadmiernymi wymiarami i wygląda dość kompaktowo. Jednocześnie trzydrzwiowa szafa z antresolą to pojemny schowek na wszystkie twoje rzeczy, od bielizny i odzieży wierzchniej po sprzęt AGD i pościel.

Trzydrzwiowa szafa we wnętrzu

  1. Prosta trzydrzwiowa szafa obrotowa . Pomimo zwiększonej mody na szafach, prawie niemożliwe jest wyobrazić sobie klasyczne wnętrze bez pięknych mebli z drzwiami na zawiasach i eleganckimi uchwytami. Wyraziste i rzeźbione drzwi w stylu empire lub barokowym nie będą mogły iść jeden po drugim, poza tym lustro lub lśniąca powierzchnia z metalowymi detalami w klasycznym stylu wygląda nie na miejscu. Trzydrzwiowa szafa z lustrem i antresolą ma swoje zalety, czego brakuje w innych strukturach. Dzięki temu systemowi drzwi będziesz miał najszerszy dostęp do wielu swoich rzeczy.
  2. szafa trzydrzwiowa1szafa trzydrzwiowa2szafa trzydrzwiowa3
  3. Prosta trzydrzwiowa szafa . Skrzydła drzwiowe poruszające się w tej samej płaszczyźnie mogą zaoszczędzić dużo miejsca, a projekt bieli lub kolory wenge Trzydrzwiowa szafa na ubrania wygląda bardziej nowocześnie, dlatego ten styl mebli będzie bardziej odpowiedni dla stylu high-tech, pop-art lub loft. W tym przypadku przestrzeń wewnętrzna jest zwykle podzielona następująco: jedna część jest umieszczona pod wieszakiem, druga część jest wypełniona różnymi małymi półkami, a trzecia jest zajęta rzeczami o dużych rozmiarach. Trzydrzwiowa szafa z lustrem pośrodku wygląda najlepiej w małej sypialni lub przedpokoju, tutaj nie będzie dużo zaśmieconego pokoju.
  4. szafa trzydrzwiowa4szafa trzydrzwiowa5szafa trzydrzwiowa6
  5. Szafa narożna trzydrzwiowa . Narożne meble mogą być wykonane z dowolnym mechanizmem drzwiowym, dzięki czemu można wybrać wygodny model trzydrzwiowej szafy do prawie najbardziej zróżnicowanego stylu. Obecnie popularność zyskują modele z zewnętrznymi półkami, które można wykorzystać jako pamiątki, fotografie, książki czy kolorowe doniczki. Nawiasem mówiąc, takie szafy z oświetleniem wyglądają bardzo efektownie, dodatkowe lampy są w stanie przemienić wnętrze i uczynić je główną atrakcją domu.
  6. trzydrzwiowa szafa7szafa trzydrzwiowa8trzydrzwiowa szafa9