Ciekawe ręcznie robione elementy dekoracyjne są niezwykle popularne i sprzedawane za przyzwoite pieniądze w sklepach meblowych. Tworzenie czegoś takiego jest nie tylko realistyczne, ale także fascynujące. Lampy podłogowe własnymi rękami możesz zrobić z odpadów, które są zawsze w szafie, lub naturalnych elementów.

Jak zrobić lampę podłogową własnymi rękami ze statywu?

Czasami ze starych rzeczy z szafy wyłaniają się znakomite designerskie przedmioty dekoracyjne. Proponujemy stworzenie stylowej lampy podłogowej ze starego statywu z teleskopu i wiadra. Do pracy potrzebny jest tylko statyw z teleskopu, nowe wiadro ocynkowane, śruby z nakrętkami i konstrukcja do mocowania abażuru i lamp.

 1. Do pracy będą potrzebne części, które można kupić w dowolnym sklepie z narzędziami. Oto zestaw do mocowania klosza i lampy będą używane.
 2. Dioda podłogowa1DIY lampa podłogowa2
 3. Układamy przewód wzdłuż samego statywu, który następnie zostanie podłączony do lampy i gniazda.
 4. Dostajemy przewód przez szczyt statywu.
 5. DIY Lampa podłogowa3
 6. Następnie zaprojektuj krem ​​na żarówkę i podłącz przewód.
 7. DIY lampa podłogowa4
 8. Będziemy używać najprostszego ocynkowanego wiadra domowego jako abażuru do lampy podłogowej. Dno zostanie następnie odcięte, a tym samym otrzymamy prawie gotową lampę podłogową.
 9. Lampa podłogowa DIY5
 10. Sugerujemy lekkie wygłuszenie blasku cynkowania. Odbywa się to za pomocą narzędzia dla mycie miski ustępowej . Po prostu nakładasz go i pozostawiasz na słońcu, aż całkowicie wyschnie.
 11. Lampa podłogowa DIY6Lampa podłogowa DIY7
 12. Aby przymocować nasz abażur, użyjemy łączników do systemów odwadniających wykonanych z ocynkowanego metalu.
 13. Lampa podłogowa DIY8
 14. Najpierw wywiercimy otwór pośrodku jednego z łączników. Za jego pomocą naprawimy abażur na lampie. Następnie kładziemy dwa łączniki ściśle prostopadle do siebie i naprawiamy taśmą. Wywierć otwory w pasach i przymocuj do klosza. Naprawiamy całą konstrukcję taśmą, a następnie śrubami.
 15. DIY lampa podłogowa9Lampa podłogowa DIY10Lampa podłogowa DIY11
 16. W rezultacie powstała lampa podłogowa własnymi rękami w stylu industrialnym.
 17. Lampa podłogowa DIY12

Jak zrobić podłogową lampę własnymi rękami z naturalnych materiałów?

Bardzo proste jest stworzenie czegoś artystycznego od kagia, ponieważ natura sama już zrobiła wszystko i pozostaje tylko po to, aby dać pusty wygląd. Do produkcji potrzeba kilku koryagów, zapięć, gotowych lub wykonanych własnoręcznie lampą podłogową. Również w specjalistycznym sklepie nabywamy strukturę do okablowania i mocowania żarówki.

 1. Wykonamy statyw w oparciu o kilka korag.
 2. Zanim stworzysz podstawę dla lampy podłogowej, zbierz ją i tymczasowo napraw. Jeśli projekt jest pewny siebie i wszystko pasuje, możesz przejść do ostatecznej fiksacji.
 3. Lampa podłogowa DIY13
 4. Do wkrętów samogwintujących koryag idealnie nadają się jako mocowanie.
 5. Lampa podłogowa DIY14
 6. W sklepie elektronicznym kupujemy zestaw do montażu lampy w lampie podłogowej. Projekt jest standardowy i jest sprzedawany w każdym sklepie specjalistycznym.
 7. Lampa podłogowa DIY15
 8. Aby wepchnąć przewód do statywu, wywierć w nim otwór i wyciągnij go od góry. U góry włóż złącze gwintowane, aby dodatkowo przymocować lampę i lampę podłogową.
 9. Lampa podłogowa DIY16
 10. Następnie napraw projekt dla ukochanej. Wkręcamy wszystko i łączymy przewody.
 11. Lampa podłogowa DIY17Lampa podłogowa DIY18
 12. W rezultacie otrzymujesz prawie gotową lampę podłogową. Wystarczy włożyć żarówkę do podstawy i sprawdzić jej działanie za pomocą przełącznika.
 13. Aby ukryć sznur, wystarczy ukryć go w jednej z pęknięć w zarazy lub ukryć w jakikolwiek inny sposób.
 14. Jeśli chodzi o abażur, tutaj możesz sobie pozwolić na wszystko. Jeśli jest gotowa stara lampa, możesz z niej korzystać. Jeśli nie, możesz sam stworzyć nowy.
 15. Są to stylowe lampy podłogowe własnymi rękami, które możesz stworzyć ze złomu.
 16. Lampa podłogowa DIY19