Dieta gryczana do szybkiego odchudzania jest przeznaczona na jeden i dwa tygodnie. W tym czasie można stracić do 12 kg nadwagi i poprawić pracę żołądka.

Zalety gryki

 1. To zboże uważane jest za najbardziej przydatne i niskowęglowodanowe.
 2. Zawiera ogromną ilość przydatnych mikroelementów i witamin.
 3. Zalecany do stosowania przez osoby cierpiące na anemię, nadciśnienie i choroby wątroby.
 4. Doskonałe narzędzie kosmetyczne, poprawia kondycję skóry, paznokci i włosów.
 5. Usuwa toksyny i żużle z organizmu, dzięki czemu organizm jest oczyszczany i przyspiesza procesy metaboliczne.
 6. Ta dieta pomaga pozbyć się cellulitu.
 7. Nie poczujesz dyskomfortu, takiego jak zawroty głowy i nudności.

Przepisy na dietę gryki

Aby zrobić owsiankę, najpierw trzeba przelać przegotowaną wodę na grys i spuścić wodę, a następnie, z szybkością 1 szklanki kaszy na 1,5 szklanki wrzącej wody, ponownie zalać kaszą. Zawiń kocioł w koc i zostaw na noc na parze. Dieta na kaszy gryczanej ma następujące menu.

Codziennie można używać tyle, ile chcesz. kaszki , ale w jego przygotowaniu nie można używać soli, przypraw i innych przypraw. Ostatni posiłek powinien być 5 godzin przed snem. Jeśli nie możesz tylko usiąść na gryce, to po południu możesz wypić 1 litr jogurtu, ale tylko o niskiej zawartości tłuszczu. Nie łączyć z owsianką, ale pić osobno, pół godziny przed i po posiłku.

Ważne jest, aby codziennie pić do 1,5 litra czystej niegazowanej wody. Dopuszcza się również picie zielonej herbaty i kawy, ale bez cukru. Nie zapomnij o przyjmowaniu witamin, ponieważ jest to warunek wstępny dla każdej diety.

Wyniki

Liczba kilogramów, które możesz stracić, zależy od masy początkowej, im więcej, tym więcej możesz zrzucić. Jeśli masz dużo nadwagi, możesz stracić do 15 kg. Jeśli chodzi o rozmiar ubrań, można go zmniejszyć do 2. I centymetrów pójdzie równomiernie z bioder, talii i tak dalej. Nie musisz też martwić się o zwiotczenie skóry po utracie wagi, dzięki substancjom, które znajdują się w kaszy gryczanej, będzie się ją zaciskać i będzie elastyczna i piękna.

Podstawowe zasady diety na kaszy gryczanej

 1. Aby w jakiś sposób urozmaicić bałagan, możesz zjeść trochę suszone owoce .
 2. Aby uzyskać błonnik, możesz zjeść kilka owoców.
 3. Słodko, możesz zastąpić kilka łyżek miodu.
 4. Czasami całkowity brak soli przyczynia się do pojawienia się bólu głowy, wtedy czasami można solić owsiankę, ale tylko w ograniczonych ilościach.
 5. Ćwicz, bo bez wysiłku nie osiągniesz doskonałych rezultatów, a efekt diety gryki nie będzie znaczący.
 6. Kochanie, nie połykaj, ale rozpuść to, aby uzyskać więcej nasycenia i przyjemności.
 7. Podczas tej diety nie powinieneś odczuwać głodu.
dieta gryczana dla szybkiej utraty wagi

Aby nie zwracać utraconego kilograma z diety gryki, musisz stopniowo wychodzić, jeść w małych porcjach, abyś zjadł, ale nie przejadaj się. Jeśli zastosujesz się do wszystkich zaleceń, dieta gryki nie zaszkodzi Twojemu ciału.

Przeciwwskazania dieta gryki

Zanim zaczniesz stosować dietę, skonsultuj się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania tej diety u osób z przewlekłymi chorobami, niską hemoglobiną i problemami z ciśnieniem. Takie diety są zabronione dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Biorąc pod uwagę tak minimalne przeciwwskazania, możemy stwierdzić, że dieta gryczana do szybkiej utraty wagi jest bardzo przydatna i skuteczna.