Wielu ludzi uderzyło w historię Jegora Khalyavina, który po 12 miesiącach mógł stracić na wadze, a od pełnego młodzieńca stał się inteligentnym i szczupłym mężczyzną. Ta transformacja była tak szokująca i szybka, że ​​ludzie zaczęli się uczyć Jegor Khalavin Straciłem 40 kg. W końcu rezultat jest naprawdę imponujący.

Jak Yegor Khalyavin stracił 40 kilogramów?

Na swoim blogu młody mężczyzna około roku temu ogłosił, że chce stracić na wadze. Tam też wspomniał, że pierwszym krokiem do utraty wagi była odmowa nadmiernej ilości tłuszczu i wysokokalorycznej żywności. Ale to nie jedyny sekret tego, jak Jegor Khalyavin rzucił 40 kg. Przecież wielu z nas rozumie, że wyeliminowanie dodatkowej wagi w ten prosty sposób nie jest łatwe.

Gwiazda telewizyjna polecała również wszystkim, którzy tracą na wadze, aby poświęcić czas na wysiłek fizyczny. Zwróć uwagę, że nie chodzi tu o regularną wizytę na siłowni, ale o zwykłych spacerach i aktywnej rozrywce. Pomaga to spalić nadmiar kalorii, wyeliminować zwiotczenie skóry i nasycić organizm tlenem.

Krótko podsumowując, każda osoba może schudnąć, ale zmniejszyć całkowitą liczbę spożywanych kalorii, i jak Egor Khalyavin wystartował 40 kg konieczne jest zwiększenie aktywności fizycznej.

Jak Yegor Khalyavin zrzucił 40 kg - tajemniczy napój

Jest pewien sekret, że facet nie ogłosił natychmiast prasie i fanom. Według samego Jegora, nie był w pełni zadowolony z osiągniętych wyników, dlatego przyjął różne środki i Herbaty odchudzające .

Nie wiadomo dokładnie, który napój został pobrany przez Khalyavin. W sieci jest zbyt wiele różnych reklam, które twierdzą, że uczestnik programu korzystał z ich produktów. Egor sam nie komentuje tego. Dlatego niemożliwe jest dokładne określenie, jakie środki, i czy w zasadzie pomogły mu schudnąć.