Jegor Khalyavin po raz pierwszy pojawił się w słynnym projekcie "House 2" około rok temu. W dniu przyjazdu jego waga wynosi 130 kg. Po tym, jak facet został wyrzucony z serialu w ciągu zaledwie kilku miesięcy, podbił wszystkich swoim nowym wyglądem. Od tego momentu Internet dosłownie eksplodował, ponieważ ogromna liczba ludzi interesowała się tym, jak Jegor Khalavin tak szybko schudł i jaki jest jego sekret. Dziś w sieci można zobaczyć jasną reklamę, w której facet oferuje lek odchudzanie . Pozostaje tylko dowiedzieć się, czy naprawdę pomaga, czy jest innym mitem.

Jak Yegor Khalavin schudnąć?

Po pierwszych zdjęciach szczuplejszego faceta wiele publikacji próbowało odkryć sekret jego transformacji. Były uczestnik "Domu-2" nie robił z tego tajemnicy i mówił wszystko takim, jakie jest. W wywiadzie Khalyavin powiedział, że wszyscy uczestnicy projektu mają doskonałą okazję, aby skorzystać z pomocy różnych specjalistów. Zwrócił się do grupy farmaceutycznej "Ah Beauty", gdzie zaproponowano mu wejście do eksperymentalnej grupy odchudzania.

Jeśli jesteś zainteresowany, z pomocą tego, co oznacza, że ​​Jegor Khalyavin stracił na wadze, wtedy lek jest znany - "Momenton CLA". Facet mówi wprost, że stał się reklamą tego narzędzia tylko wtedy, gdy sam mógł ocenić wynik. Podczas dwóch kursów przyjmowania leku udało mu się schudnąć nawet o 38 kg. Wskazówki dotyczące odchudzania od Jegora Khalyavina są proste - odrzucenie szkodliwych produktów, regularne ćwiczenia i cudowny lek.

Jeśli skontaktujesz się z producentami i zobaczysz ich oficjalną stronę internetową, to naprawdę jest informacja, że ​​Momenton CLA pomaga poprawić efekt podczas aktywnego wysiłku fizycznego, ale nie ma konkretnych liczb, to znaczy czasu i rezultatu. Zgodnie z proponowanymi informacjami lek działa na organizm w następujący sposób:

  • zmniejsza apetyt;
  • jak spadł Egor Khalyavin
  • przywraca i poprawia metabolizm;
  • blokuje tworzenie podskórnej tkanki tłuszczowej;
  • tonuje mięśnie;
  • odbywa się oczyszczanie ciała.

Zgodnie z reklamą, cudowne odchudzanie Jegora Khalyavina jest doskonałym przykładem tego, jak naprawdę działa lek. Tutaj chciałbym powiedzieć, że nie powinniście wierzyć słowom i żywej reklamie, ponieważ istnieje wiele przykładów, w których media reklamują różne leki na pieniądze , ale sami nigdy z nich nie korzystają. Nadal skłania nas do zastanowienia się nad skutecznością leku, jego rzeczywistym składem, ponieważ producenci nadal przechowują te informacje w tajemnicy.