Istotą tej metody odchudzania jest naprzemienne obserwowanie diety roślinnej i białkowej, co prowadzi do uruchomienia ważnych procesów w ciele i utraty wagi. Dzienna wartość opałowa jest niewielka, ale osoba ta nie cierpi z powodu głodu, z wyjątkiem pierwszych dni wyładunku. Chociaż klasyczna angielska dieta jest delikatna, nie zaleca się jej stosowania więcej niż raz na sześć miesięcy.

Angielska dieta do odchudzania

Przedstawiona technika jest idealna dla osób, które chcą przejść na PP. Dieta angielska przyczynia się do poprawy procesów metabolicznych i stanu przewodu pokarmowego, a także pozytywnie wpływa na skórę. Włókno, zawierające w warzywach, oczyszcza organizm z produktów rozkładu i nadmiaru płynu, co jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Aby uzyskać wynik, należy przestrzegać wszystkich subtelności diety angielskiej i wziąć pod uwagę możliwe przeciwwskazania. Ponieważ pierwsze dni są trudne, nie należy stosować tej metody odchudzania w obecności chorób przewodu pokarmowego. Zabrania się kobietom w pozycji i karmieniu piersią. Należy pamiętać, że nawet niewielka awaria może spowodować, że zadeklarowany wynik zakończy się niepowodzeniem.

Dieta angielska - 21 dni

Ważne jest, aby szanować wszystkich zasady odchudzania , w przeciwnym razie schudnąć nie będzie działać. Na początek należy porzucić szkodliwe jedzenie: pieczeń, słodki, wędzony, solony, marynowany i pieczony. Angielska dieta zabrania spożywania alkoholu i napojów alkoholowych. Ważne jest, aby wykluczyć sól i cukier. Rano po przebudzeniu zaleca się wypicie szklanki wody z cytryną i przed snem łyżkę oliwy z oliwek. Inny angielski dietetyk zaleca przyjmowanie witamin i nie jeść przed snem.

Dieta angielska 21 dni, której menu można wykonać samodzielnie, biorąc pod uwagę wszystkie zasady, pomaga w tym okresie znacznie dostosować kształt. Istotą tej metody odchudzania jest w tej przemianie dni: dwa białka i dwa warzywa. Pierwsze trzy dni i ostatni dzień są najtrudniejsze, ponieważ rozładowują się. Menu na te dni jest wybierane spośród dwóch opcji:

1, 2 i 21 dni

1 litr kefiru, pomidora i 150 gramów chleba / niesłodzone owoce i 1 litr herbaty.

Dzień białka

Rano: tosty z masłem i miodem oraz herbata.

Obiad: bulion z ryb lub mięsa, 220 g gotowanej wołowiny i grzanek z chleba żytniego.

Przekąska: 1 łyżka. mleko z miodem.

Kolacja: mały kawałek gotowanego fileta lub 1 łyżka. kefir.

Dzień warzywny

Rano: para grejpfrutów lub jabłek.

Obiad: zupa, sałatka i tosty.

Przekąska: owoce, ale nie słodkie.

Kolacja: sałatka i herbata z miodem.

Dieta angielska

Angielska dieta mleczna

Przedstawiony sposób odchudzania jest wariantem rozważanym powyżej dieta przez 21 dni . Opiera się on na zastąpieniu dni białkowych i owocowo-warzywnych i można wybrać schemat nie 2/2, ale 3/3. Angielska dieta, której menu jest surowe, rozpoczyna się od dwóch dni mlecznych, które ułatwiają rozładunek i odpoczynek układu trawiennego. W tych dniach powinieneś pić niskotłuszczowe mleko lub kefir i nadal mieć chleb i herbatę.

Dzień białka

Dzień warzywny

Śniadanie

tosty z miodem i herbatą

2 jabłka

Przekąska

1 łyżka. Mleko z miodem i garść orzechów

niesłodzone owoce

Lunch

porcja bulionu mięsnego, 20 gramów pary ryb, kilka łyżek groszku i tostów

zupa jarzynowa bez ziemniaków, winegret i tostów

Kolacja

kawałek sera, 2 jajka, tosty i 1 łyżka. kefir

sałatka jarzynowa i herbata z miodem

Dieta angielska "Cienka talia"

Wiele kobiet decyduje się na utratę wagi ze względu na piękną talię. Proponowany sposób odchudzania jest przewidziany na 14 dni i opiera się na przemian dniach z określonym menu. Dieta angielskiej damy oznacza ułamkowe jedzenie, które pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i metabolizmu. System władzy nie jest ścisły.

1, 4, 8 i 11 dni

2, 5, 9 i 12 dni

3, 6, 10 i 13 dni

7 i 14 dni

Śniadanie

120 g brązowego ryżu, herbaty i grejpfruta

100 g płatków owsianych, jabłek i herbaty

200 gramów gryki, pomarańczy i kawy

2 kg owoców i

1 L herbaty

Przekąska

250 g surówki z marchwi, pomarańczy i herbaty

1 łyżka. sok i 100 g orzechów

250 gramów surówki i soku

1 łyżka. bulion warzywny i porcja warzyw gotowanych na parze

talerz zupy jarzynowej, Pieczone ziemniaki z bakłażanem i herbata

150 g pary ryb, 1 łyżka. bulion rybny, 150 g surówki i herbaty

Przekąska

2 pomarańcze

350 g sałatki z marchwi i kapusty

300 g kiwi

200 g sałatki i soku

0,5 kg niesłodzonego owocu

sałatka owocowa

Rezygnacja z angielskiej diety

Wiele osób popełnia poważny błąd, rozpoczynając po wyznaczonym okresie, spożywając zakazane produkty w nieograniczonych ilościach. W rezultacie można uzyskać utracone kilogramy i poważnie zaszkodzić zdrowiu. Angielska super dieta musi koniecznie zakończyć się jednodniowym dniem wolnym. Następnie najlepiej przełączyć się na odpowiednią żywność, stopniowo dodając dozwolone produkty w małych porcjach.

Dieta angielska - wyniki

Ze względu na wysoką wydajność, obecny sposób odchudzania jest bardzo popularny. Wyniki diety w języku angielskim zależą od tego, w jaki sposób przestrzegane są zasady i od tego, jaką wagę osoba ta miała początkowo. Według opinii przez 21 dni można rzucić minimum 5 kg. Ponadto zaleca się dodatkowo uprawianie sportu, aby proces utraty dodatkowych kilogramów był szybszy.