Zaczynamy myśleć o monodiach w tym katastroficznym momencie, kiedy zdajemy sobie sprawę, że, niestety, nasza ulubiona sukienka nie zbiegają się na wydechu lub wdechu. Rozwiązaniem tego problemu jest kupowanie tego samego rozmiaru większego, kobiety nie są mile widziane (w końcu tak wstyd przyznać, nie tylko przed sobą, ale także przed sprzedawcą, że jesteś silny!). Druga opcja - szybko schudnąć , dla których faktycznie stworzono mono-diety.

Wybierz twardą i szybką dietę, która powinna opierać się wyłącznie na liście ulubionych potraw. Oczywiście mówimy również o przydatnej żywności do odchudzania, dlatego też rozwiązaniem kompromisowym dla wielu osób okazuje się dieta gryczana na 7 dni.

Uwaga: mono-dieta powinna trwać od 7 do 14 dni. Ponadto, szkoda dla zdrowia przekroczy korzyści płynące z liczby.

Tajemnice gryki

Oczywiście wszyscy wiedzą, że dieta gryki na tydzień jest bardzo przydatna. Wiele osób mówi, że "efekt jest na twarzy" - skóra sama się oczyszcza. Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ stan jelit wpływa bezpośrednio na wygląd skóry. Oczyszczanie przewodu pokarmowego - wykonywanie nieporównywalnego naturalnego peelingu.

Ponadto tydzień na diecie gryki zmieni pogląd na gastronomię. Jak mówią w słynnym filmie: "W jeden dzień - głodny, tydzień później - zacznie brakować, a za miesiąc - stanie się mądry".

Dokładnie tak się dzieje na diecie gryki, chociaż efekt osiąga się szybciej. Po takiej agonii dla ciebie każdy pomidor lub ogórek będzie wielką ulgą!

Gryka zawiera wiele pierwiastków śladowych (żelazo, magnez, potas itp.), Witaminy B i A, rutynę (wzmacnia naczynia krwionośne). Gryka jest wyjątkowym zbożem, ponieważ zawiera znacznie więcej białka niż węglowodany. Dzięki temu wzrasta również jego zawartość kaloryczna - aż 329 kcal / 100 g! Dzieje się tak pomimo faktu, że ogórki zawierają 15 kcal, a gotowane ziemniaki - 83! Więc co lepiej jeść ziemniaki? Okazuje się, że kalorie i ziemniaki zyskują kaloryczną zawartość dzięki skrobi, a gryka jest lekkostrawnym białkiem roślinnym.

Nawiasem mówiąc, nazwa "gryka" pochodzi z Grecji.

Greccy mnisi karmili się wyłącznie gryką i dlatego żyli długo i szczęśliwie. W rzeczywistości tradycja konsumpcji gryki pochodzi z Hellady.

Menu

Dyskusja na temat menu gryki na tydzień nie zajmuje dużo czasu. Przede wszystkim gryka - możesz go jeść w dowolnych ilościach. Powinieneś parować w górę rzeki, a nie gotować, aby zachować jak najwięcej użytecznych substancji. Wieczorem nalewać do wrzątku i jeść następnego dnia rano bez obróbki cieplnej.

Po drugie, mamy do czynienia z dietą gryczaną z kefirem przez 7 dni. Codziennie słusznie powinieneś pić 1 litr kefiru, aw skrajnych przypadkach polać go kaszą gryczaną.

Dodatkowo, co drugi dzień można zjeść do wyboru 1 pomidor lub 1 ogórek.

I po trzecie, bez soli, cukru, przypraw, sosów. Sól zatrzymuje płyn w organizmie, cukier - źródło lekkich kalorii i przyprawy stymulują apetyt. Jeśli chodzi o sosy, zawierają one wszystkie trzy "zło", z dodatkiem konserwantów.

Stracić wagę w tygodniu na diecie gryki może wynosić około 5 kg (około 2 mw talii i bioder). Oczywiście, to trochę, szczególnie, jeśli twój cel to minus 20 kg. Musimy jednak zdać sobie sprawę, że te pary kilogramów nie są czystym tłuszczem. menu diety gryki na tydzień Co więcej, twoja linia pionu składa się z prawie 100% utraty wody i własnej masy mięśniowej. Niestety, w deficycie energii ciało aktywnie rozkłada białka.

Jeśli po zakończeniu diety przejadacie się szybko, waga natychmiast powróci, a nie będziecie mieli nawet czasu na założenie sukienki, która, choć nie na długo, była w rozmiarze.

Wyjście z diety gryki powinno być dokładne - bez bułek i białego chleba, smażonych ziemniaków i majonezu.

Co więcej, wszystko jest w twojej mocy - możesz zapisać wynik tylko poprzez radykalną zmianę codziennej diety.