Świat show biznesu jest zawsze pełen różnych plotek, zwłaszcza jeśli chodzi o osobiste życie konkretnej gwiazdy. Na przykład ludzie nigdy nie przestają rozmawiać o Bradleyu Cooperze i Jennifer Lawrence jako zakochanej parze. Chociaż w dużej mierze jest to tylko plotka.

Życie osobiste Jennifer Lawrence

Życie młodej aktorki jest pełne jasnych i ekscytujących chwil. Oprócz kariery, piękno ma życie osobiste, którego nie ukrywa przed swoimi fanami. Kilka miesięcy temu dziewczynka doznała zerwania ze swoim chłopakiem, Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow. Ich związek rozpoczął się wiosną 2014 roku i był dość skomplikowany i mylący. I, jak widzimy, nie trwały długo.

Teraz aktorka występuje w filmie "X-Men: Apocalypse" ze swoim byłym chłopakiem, 25-letnim Nicholasem Holtem. Rozstali się dwukrotnie, aw zeszłym roku w Wigilię nawet ogłosili swoje zaręczyny. Dlatego wieść o ich pęknięcie To była niespodzianka dla wszystkich, ponieważ fani czekali na długo oczekiwany ślub. Kto wie, może wspólne strzelanie ożywi uczucia, a los da im kolejną szansę.

Relacje Jennifer Lawrence i Bradley Cooper

Mimo, że życie osobiste gwiazdy jest pełne romantycznych związków, to jednak paparazzi próbują złapać dobrych przyjaciół "bez straży", wykonując wiele wspólnych zdjęć. Podstawą "ponownego zjednoczenia" nowej pary gwiazd była ścisła komunikacja obu osób. Częste wspólne spotkania przed dziennikarzami i fanami dają nadzieję, że Bradley Cooper i Jennifer Lawrence nadal będą razem.

Aktorzy to nie tylko przyjaciele, ale także partnerzy w czterech filmach: "Mój chłopak jest szalony", "Amerykański przekręt", "Serena" i "Radość". W prawie wszystkich filmach obaj wykonują główne role. Po każdym strzale są wspólne ceremonie, nagrody i imprezy. W związku z tym plotki, że para Bradleya Coopera i Jennifer Lawrence nie musieli długo czekać. Wcielając się w rolę kochanków w filmach, paparazzi zastanawiają się, czy gwiazdy są blisko w prawdziwym życiu? Następnie aktor musiał zostać przesłuchany, aby umieścić wszystkie punkty na "i". Aktor skupił uwagę na swoim wieku, a także zapewnił, że ma już towarzysza. Jednak jej nazwisko nie jest jeszcze znane nikomu. Tak, a dziewczynka sama wielokrotnie mówiła, że ​​partner na planie dla niej jest za stary.

Czytaj także
  • Nicholas Holt i Brian Holly urodzili się pierworodni
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować

W wielu mediach można było zobaczyć informacje, które Bradley Cooper i Jennifer Lawrence rozpadły się i nie zaczęły się spotykać. Ale po osobistym życiu celebrytów widać, że łączy ich tylko przyjaźń.

Бреэли Купер и Дженнифер Лоуренс смеются Дженнифер Лоуренс и Крис Мартин Дженнифер Лоуренс и Николас Холт и Дженнифер Лоуренс и Брэдли Купер
Бреэли Купер и Дженнифер Лоуренс на прессконференцииБреэли Купер и Дженнифер Лоуренс на съемках фильмаБреэли Купер и Дженнифер Лоуренс на церемонии награждения
Бреэли Купер и Дженнифер Лоуренс 4Бреэли Купер и Дженнифер Лоуренс 5Бреэли Купер и Дженнифер Лоуренс 6