Para celebrytów, aktor Bradley Cooper i modelka Irina Shayk, przestali ukrywać swoje bliskie relacje z publicznością. Jednego dnia ukochani pojawili się razem na zaproszonej kolacji, którą zorganizował Francois-Henri Pino, właściciel licznych domów mody, filantrop, mecenas sztuki i małżonka aktorki Salmy Hayek.

A jednak są razem

Pan Pinot otrzymał Międzynarodową Nagrodę od Ligi Antykorupcyjnej za aktywną działalność charytatywną na rzecz ochrony praw kobiet, a mianowicie za przemoc wobec słabszej płci.

Czytaj także
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018

Wśród zaproszonych dziennikarzy zobaczyła słodką parę, Sheik-Cooper. Z jakiegoś powodu aktor i modelka postanowiła wreszcie pokazać fanom, że naprawdę się spotykają. Przypomnijmy, że przesłuchania na temat relacji селебритис pojawiły się w prasie od kwietnia tego roku. Wcześniej aktywnie odmawiali uznania wzajemnej sympatii i tylko od czasu do czasu znajdowali się w soczewce paparazzi.

Брэдли Куперу и Ирине Шейк счастливы и не стесняются в этом признаваться Парочка на званом ужине в гостях у Франсуа-Анри Пино Купер и Шейк словили папарацци