27 września Gwyneth Paltrow otrzymała gratulacje z okazji urodzin. Popularna aktorka jest nie tylko pożądana w kinie, pisze książki i jest matką dwójki dzieci, ale także szczęśliwą w życiu osobistym. Chłopak Gwyneth, Brad Falchak, podziękował jej w ten uroczysty dzień za to, że go ma.

Razem cały dzień

45-letnia Gwyneth Paltrow nie robiła hałaśliwych świąt w dniu swoich urodzin, ograniczając się do obiadu z rodziną, idąc na spotkanie biznesowe po południu, w towarzystwie ukochanego 46-letniego scenarzysty i reżysera Brada Falchaka.

W środę para uderzyła w obiektyw paparazzi, opuszczając budynek biurowy w Santa Monica. Na urodzinach dziewczynki była biała bluzka bez rękawów i spódnica-spodnie w szarym kolorze, w rękach aktorki trzymał notatnik, długopis i telefon.

Гвинет Пэлтроу в свой день рождения

Gwyneth Paltrow w dniu swoich urodzin

Falchak pierwszy wyszedł z drzwi i czekał na swojego przyjaciela, idąc chodnikiem, a następnie przeniósł się do samochodu, więc reporterom nie udało się zrobić wspólnego zdjęcia pary.

Бойфренд Гвинет Пэлтроу Брэд Фэлчак

Gwyneth Paltrow's Brad Falchuck Boyfriend

Przyjemny post

Oprócz osobistych pozdrowień, Brad opublikował na Instagramie swoje słowa skierowane do ukochanej, dołączając do nich zdjęcie Gwyneth, podpis do którego brzmi:

"To najpiękniejsza kobieta we wszystkich czasach, dzisiaj jej urodziny. Wszyscy mamy szczęście, że jest na tym świecie (z pewnością byłem najszczęśliwszą osobą). Wszystkiego najlepszego, kochanie! Na zdjęciu jest pizza, czerwone wino i ten cholernie piękny uśmiech, który udało mi się znaleźć. "
Фото из Instagram Брэда

Zdjęcie z Instagram Brad

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi

Przypomnijmy, że Falchak i Paltrow spotkali się na planie "Loser" w 2009 roku, w którym zagrał Gwyneth, a Brad był reżyserem, ale obaj nie byli wtedy wolni. Po rozwodzie aktorki z Chrisem Martinem w 2014 roku (jej chłopak zerwał z żoną rok wcześniej) byli coraz częściej widywani razem.

Влюбленные Гвинет Пэлтроу и Брэд Фэлчак

Gwyneth Paltrow i Brad Felchak

Голубки Гвинет Пэлтроу и Брэд ФэлчакПара Гвинет Пэлтроу и Брэд Фэлчак