W ciągu ostatniej dekady Giselle Büdchen nie myśli o rezygnacji z pozycji najlepiej opłacanej supermodelki na świecie. Ten rok nie był wyjątkiem. Według oceny Forbesa zarobiła więcej niż wszyscy jej koledzy i wygrała 30,5 miliona dolarów.

Z silnym opóźnieniem na drugim miejscu była wiejska Giselle - Andriana Lima. Jej stolica to 10,5 miliona dolarów, a parom latynoskim udało się reklamować drogie ubrania z TM Victoria's Secret.

Pieniądze kochają rachunek

Zamyka trzecią dziewczynę o imieniu Kardashian. Ale nie, nie skandaliczna Kim, ale jej siostra Kendall Jenner. Nie uwierzysz, ale długonogie córki atlety i bizneswomanu awansowały z 16 na 3 miejsce w rankingu. Jego kapitał wynosi 10,5 miliona USD Kendall powinien być wdzięczny za popularność i zarobki w pierwszej kolejności TM Estee Lauder.

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Kaitlin Jenner Znów walczy z rakiem skóry
  • Na tle plotek o ciąży Adriana Lima świetnie się bawiła podczas karnawału w Rio

Magazyn Forbes lubi śledzić finanse innych osób. Jakie kryteria brane były pod uwagę przy wyborze modeli? Liczba umów, opłaty otrzymane za kampanie reklamowe i projekty długoterminowe. Większość modeli odnosi sukcesy w reklamie bielizny, ubrań, kosmetyków i perfum. W pierwszej dziesiątce piękności, według autorytatywnego magazynu, było miejsce dla modeli z całego świata.

Жизель Бюдхен Андриана Лима Кендалл Дженер
Карли КлоссРози Хантингтон-УайтлиДжиджи Хадид
Кара ДелевиньКэндис СвейнполЛю Вэнь