Plaże Urugwaj Są przesiąknięte słońcem cząstki ziemskiego raju. Jest śnieżnobiałym piaskiem, malowniczą przyrodą, co roku przyciąga miliony turystów z całego świata. A jeśli jesteście tylko w tym kraju przez kilka dni, powinniście poświęcić co najmniej godzinę swojego cennego czasu na spacer po plażach południowo-wschodniego stanu Ameryki Południowej. Nawet Argentyńczycy wolą odpocząć w Urugwaju - tutaj woda jest cieplejsza, a piasek na plażach jest czystszy.

Najlepsze plaże Urugwaju

Ta lista obejmuje:

 1. Ramirez - zatłoczona i głośna piaszczysta plaża Montevideo . Na brzegu czasem pojawiają się duże meduzy w kolorze pomarańczowym.
 2. Пляж в Монтевидео
 3. Buseo - stolica wakacji na plaży. Idealne ciche miejsce na prywatność.
 4. Positos , gdzie zawsze jest tłoczno, znajduje się w pobliżu centrum Montevideo. Wzdłuż wybrzeża są kawiarnie i restauracje.
 5. Malvin podbije cię swoimi krajobrazami. Woda tutaj jest czysta i prawie bez fal.
 6. Carrasco to kolejna słynna plaża Montevideo. Jest uwielbiany za biały piasek i uspokajającą atmosferę.
 7. Cerro - plaża numer 1 na liście życzeń turystycznych. Jego wybrzeże przyciąga turystów swoim spokojem.
 8. Jose Ignacio jest znanym miejscem odpoczynku w Punta del Este . Jest popularny ze względu na idealne warunki do uprawiania windsurfingu i żeglarstwa.
 9. Пунта-дель-Эсте
 10. Montoya, Bikini Beach i El Tesoro to równie urocze plaże w Punta del Este. Fotografowie, artyści i znawcy piękna przyjeżdżają tutaj, aby podziwiać ogromne fale.
 11. Punta Negra to plaża w słonecznym Piriapolis, prawie nietknięta przez cywilizację. Chcesz uciec z miejskiej dżungli i cieszyć się naturą? To ty tutaj.
 12. Пириаполис
 13. San Francisco jest kolejnym miejscem wakacyjnym w Punta Negra. Znajduje się 3 km od centrum miasta. Chodź tutaj, jeśli lubisz surfować.
 14. Plaże wioski rybackiej Jose Ignacio , w pobliżu Punta del Este, porośnięte są trawą, ale ta osobliwość i brak miejsca przyciągają wielu Urugwajczyków.
 15. Хосе-Игнасио
 16. Plaże małego miasteczka La Pedrera zaśmiecone kamieniami i kwiatami. Odwiedź je, jeśli chcesz odpocząć od ruchliwych ulic i wielu ludzi. Podziwiaj małe fale i gwiaździste niebo.
 17. Ла-Педрера
 18. In Colonies del Sacramento najbardziej popularne kierunki plażowe w Urugwaju są skoncentrowane. Odwiedź Las Delicates, jeśli chcesz poznać historyczne zabytki i cieszyć się rozrywką na plaży.
 19. Пляж в Колония-дель-Сакраменто
 20. El Alamo to słynna plaża w Colonii. Jest bardzo czysty, a linia brzegowa rozciąga się na dziesiątki kilometrów.
 21. Playa Ferrando nie jest gorsza od niego. Od budynku miejskiego dzieli go gęsty pas leśny.

Patrząc na zdjęcia plaż Urugwaju, rozumiecie, dlaczego turyści z całego świata starają się zrelaksować na nich. Wybrzeże kraju jest uosobieniem naturalnej harmonii, inspirujących krajobrazów i prawdziwy spokojny wypoczynek .