Niedawno fani słynnej hollywoodzkiej aktorki Anne Hathaway byli zachwyceni wiadomością, że po raz pierwszy została matką.

Dzieciństwo i kreatywność Anne Hathaway

Anne Hathaway urodziła się w Brooklynie w 1982 roku, a kiedy dziewczynka dorastała, wiedziała na pewno, że będzie traktować ludzi sztuki. Pod wieloma względami ułatwiało to to, że jej matka była także aktorką, a od dzieciństwa wpojono jej miłość do teatru. Od najmłodszych lat pełniła różne role w teatralnej firmie. W 1988 r. Ann przeszła testy telewizyjne i zaczęła grać w serialu telewizyjnym "Get real". Dzięki temu dostała rolę w filmie "Pamiętniki księżniczki", które przyniosły jej sławę.

Niektóre z najbardziej znanych ról aktorki to jej bohaterki w filmach "Jane Austen", "Rachel Marries", "Miłość i inne narkotyki", "Diabeł ubiera się u Prady", "Brokeback Mountain", "Trochę w ciąży", "Tajemniczy rycerz: Odrodzenie legendy. "

W 2013 roku, dzięki roli Fantiny w filmie muzyczno-muzycznym "Les Miserables", opartym na powieści Victora Hugo, Ann zostaje laureatką nagrody BAFTA, Screen Actors Guild i Golden Globe. W tej samej roli otrzymuje Oscara. Aby dopasować obraz , którą Anne musiała grać w tym filmie, musiała bardzo stracić na wadze. Aktorka przez długi czas nie mogła dojść do swojej zwykłej formy i przybrać na wadze.

Ostatnim dziełem Anne Hathaway przed ciążą była rola w filmie "Trainee", w którym zagrał także Robert De Niro.

Życie osobiste Anne Hathaway

Spotkanie Anne z mężem Adamem Schulmanem, projektantem biżuterii pod marką James Banks, poprzedziły nieudane związki miłosne z włoskim Rafaello Follli, skazanym na karę więzienia za oszustwa finansowe.

Adam był całkowitym przeciwieństwem Rafaello. Stracił wiele pod względem zewnętrznego blasku, ale przekupił Anne swoim szczerym i oddanym nastawieniem do niej. Para zaczęła spotykać się w 2008 roku. W tym momencie Adam był aktorem nowicjatu. Ale wkrótce opuścił tę działalność dla biznesu.

W 2012 roku odbyło się wesele aktorki z Adamem Shulmanem. Ceremonia ślubna odbyła się w Kalifornii, w posiadłości Big Sur.

Ciąża Anne Hathaway

Od kilku lat dziennikarze nieustannie rozpowszechniają pogłoski, że para gwiazd stara się wyobrazić sobie bez powodzenia dziecko, a nawet myśli o adopcji.

Ale w październiku zeszłego roku w prasie pojawiły się wieści o szczęśliwym wydarzeniu, które wydarzyło się w życiu pary, a mianowicie o ciąży Ann. W czasie ciąży Ann brała udział w sesjach zdjęciowych podczas różnych ceremonii i imprez gwiazdowych, pokazując brzuch i smukłe nogi. W ostatnich miesiącach żołądek aktorki osiągnął takie rozmiary, że wielu fanów było przekonanych, że czeka na bliźnięta.

Anne Hathaway nigdy nie ukrywała swojego pragnienia zostania matką. Podczas ciąży prowadziła aktywny tryb życia. Przyszli rodzice dostosowali swoje harmonogramy pracy, aby mieć czas na przygotowanie się do pojawienia się dziecka.

Anne Hathaway urodziła dziecko!

Aktorka Anne Hathaway potajemnie urodziła syna 24 marca 2016 r. Miejscem narodzin dziecka było Los Angeles. Rodzice nie spieszyli się, żeby zareklamować to wydarzenie. Wiadomość, że Anne Hathaway została matką, pojawiła się całkiem niedawno. Zostało to zgłoszone przez witrynę E! Wiadomości, a oficjalny przedstawiciel aktorki potwierdził te informacje. Źródło publikacji mówi, że dziecko jest absolutnie zdrowe. W tej chwili jest otoczony rodziną i przyjaciółmi w Los Angeles. Chłopiec został nazwany Jonathan Rosebanks Shulman.

Czytaj także
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Tenisistka Maria Sharapova zadebiutuje w filmie

W tej chwili długo oczekiwane wydarzenie, w którym Anne Hathaway urodziła syna, stało się priorytetem w życiu aktorki.

Энн Хэтэуэй с мужем Адамом Шульманом Роль в фильме Отверженные принесла Энн Хэтэуэй множестов наград Будущие родители предварительно готовились к появлению малыша
Энн Хэтэуэй в первом триместре беременностибеременная Энн на церемонии ОскарВо время беременности на фото Энн Хэтэуэй демонстрировала стройные ноги
Энн Хэтэуэй долго ждала счастливого событияВо время беременности Энн Хэтэуэй в разумных пределах вела активный образ жизниНа последних месяцах беременности поклонники Энн Хэтэуэй предполагали, что у нее