Wiele programów telewizyjnych jest tak popularnych, że nie można ich wymienić, ale wiele osób wie o projekcie "Chcę VIA Gru!" Dzięki temu programowi, którego producentem jest Konstantin Meladze, wielu młodych mężczyzn i dziewcząt znalazło pożądaną popularność. Nic dziwnego, że istnieją różne pogłoski o uczestnikach projektu. Erica Herceg i Artem Pindyura już się z tym zmierzyli.

Od kelnerki do gwiazdy biznesu show

Dwudziestosiedmioletnia Erika Herceg pochodzi z zachodniej Ukrainy. Po ukończeniu studiów dziewczyna studiowała w instytucie, opanowując zawód managera. Pracując jako kelnerka, marzyła o innym życiu, ale aby jej marzenia się spełniły, musiała uporządkować swoje ciało. Fakt, że Eric w wieku dziewiętnastu lat ze wzrostem 174 centymetrów ważył ponad osiemdziesiąt kilogramów.

Pozbywając się nadwagi, zdecydowała powiększ piersi , po wykonaniu operacji plastycznej. Przechodząc od pełnej brunetki do pulchnej blond platynowej blondynki, Erika dostała pierwszy kontrakt. Strzelanie w biżuterię reklamową i bieliznę dało jej możliwość przeniesienia się do Kijowa. Po udanej sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy", dziewczyna zdecydowała się przekazać casting w show "Chcę VIA Gru!", I zrobiła to! Dziś jest popularny, a miliony mężczyzn marzą, by ją poznać.

Эрика ГерцегТоченая фигура Эрики ГерцегЭрика не стесняется откровенных фото
Badanie nie jest najważniejsze

Tak pomyślał Artem Pindyura, ucząc się w szkole. Od najmłodszych lat lubił muzykę, ale nie miał ochoty uczęszczać do szkoły muzycznej. Pomijając lekcje, zaczął aktywnie uprawiać sport i czytać rap. Na szczęście rodzice zawsze wspierają ich syna, więc pasja do muzyki stała się zawodem Artema. Dziewczyna, którą poślubił w wieku dwudziestu lat, nie doceniła tego hobby. Po urodzeniu córki rozwiedli się.

Po przeniesieniu się z Kijowa do Moskwy Artem dostał pracę w klubie striptizowym jako barman. Zarobione pieniądze wystarczyły, by nagrać kilka kompozycji muzycznych. W wieku dwudziestu trzech lat, początkujący hip-hopper zdecydował się przekazać casting w show "I Want to Meladze". Miły facet o dobrych walorach wokalnych lubił zarówno organizatorów, jak i widzów. Był zwycięzcą projektu, a następnie członkiem zespołu M.

Артем ПиндюраАртем Пиндюра на сценеПевец Артем Пиндюра
Czy była powieść?

Nie można powiedzieć, że iskra nie wybuchła między Erica i Artemem, ale obaj zaprzeczają plotkom o powieści. Piosenkarz koncentruje się na muzycznej karierze, a lśniąca blondynka marzy o moskiewskim przedsiębiorcy, którego nazwisko jest utrzymywane w tajemnicy. Oczywiście wieści, że Erica Herceg i Artem Pindyura spotykają się, to tylko plotka.

Czytaj także
  • Biografia Erika Herceg
  • Sesja zdjęciowa Eriki Herceg dla magazynu Maxim
  • Wysokość i waga Erica Herceg

Czy dym bez ognia się nie dzieje?

Артем с Эрикой поддерживают дружеские отношения Артем и Эрика с коллегами Артем и Эрика