Anne Hathaway, która po raz pierwszy została mamą w kwietniu, nie ma w domu. Aktorka już zaczęła wypełniać swoje obowiązki, pojawiając się na wydarzeniu w Los Angeles, w ramach kampanii reklamowej nowej "Alicji w lustrze". Gwiazdowej żonie towarzyszył jubiler Adam Shulman.

Prawdziwa Biała Królowa!

Na imprezie zorganizowanej we współpracy z projektantami, którzy zaprezentowali akcesoria inspirowane bajeczną wstążką, Anne Hathaway pojawiła się w eleganckiej koronkowej sukience od Disaya midi. Obraz uzupełniły czarne sandały z obcasem i białym sprzęgłem.

W makijażu piękno, które było świeże, jak stokrotka, kładło nacisk na jej usta, nakładając czerwoną szminkę. Fryzjer położył ciemne włosy aktorki falą.

Adam Shulman, aby dopasować swoją żonę, ubrany w elegancki błękitny garnitur.

Czytaj także
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Tenisistka Maria Sharapova zadebiutuje w filmie
  • Ocena "zadowalająca": Donald Trump na gwiaździste divy

Najwyższa ocena

Modni krytycy docenili przemyślany strój zdobywcy Oscara, a fani obsypali młodą matkę komplementami. Ann, która zyskała wiele dodatkowych kilogramów na ciążę, stała się znacznie szczuplejsza, trochę więcej i odzyska dawne formy.

Энн Хэтэуэй побывала на мероприятии, посвященном фильму «Алиса в Зазеркалье» в  Дизайнер ювелирных украшений Адам Шульман пришел поддержать супругу Энн была по-особенному красива и светилась от счастья
Актриса, которая недавно родила первенца,  была прекрасна в стильно черно-белом О недавних родах, напоминал лишь небольшой животикЭнн Хэтэуэй и Эмили Блант позируют вместе