Pasje wokół jednej z najpopularniejszych serii fantasy ostatnich lat, "Game of Thrones", nie kończą się. Jego fani dołączają do fanklubów i aktywnie omawiają szczegóły swojego ulubionego spektaklu, robią prognozy na przyszłość i oczekują spotkania z wieloma bohaterami.

Szaleni wielbiciele pomysłu George'a Martina i jego adaptacja filmowa nie szczędzą czasu na skrupulatną pracę. Obliczyli, ile osób zginęło w cyklu "Pieśń Lodu i Ognia". Nie uwierzycie, ale ta liczba to 427! Twórca epickiej narracji bez odrobiny sumienia niszczy bohaterów. Co czeka nas w nowych rozdziałach książki?

Zabawne statystyki

Fani zanurzenia w krwawym świecie Siedmiu Królestw nie uspokoili się. Obliczyli liczbę replik bohaterów i okazało się, że najbardziej rozmowny z nich jest krasnolud Tyrion Lannister, a następnie drań John Snow i królowa-grzesznik Serseya Lannister. O tym powiedział jego portal czytelniczy geektimes.ru.

Czytaj także
  • Nowości z "Gry o tron": zwiastun nowego sezonu został wydany, szczegóły nowych projektów z George Martin
  • Fani "Gry o tron" pożegnali wilka o imieniu Duch
  • Podwójna Lady Gaga z Rosji zagra w nowym sezonie "Game of Thrones"
A co dalej?

Długo oczekiwany i intrygujący 6. sezon dopiero niedawno się rozpoczął, a producenci kanału HBO już się przygotowują do jego ukończenia. Sieć ma informację, że ostatni odcinek będzie najdłuższym w historii "Game of Thrones". Twórcy filmu twierdzą, że seria potrwa 1 godzinę i 9 minut.

Wydanie ostatniej serii zaplanowano na 26 czerwca. A potem fani historii Västerås znów będą czekać na kontynuację sagi i policzyć dni przed premierą siódmego i ósmego sezonu.

Оказалось герои фантастической саги уже умирали 427 раз а то ли еще будет Финал 6 сезона Игры престолов станет самым длинным эпизодом сериала Продолжительность финального эпизода составит 69 минут