Każda dziewczyna wie: najtrudniejsza część dostroić się, aby schudnąć , aby zdecydować, że od teraz - nowy styl życia. Możesz spróbować na różne sposoby, w tym - afirmacje dla utraty wagi. Ale nie zakładaj tego afirmacje - są to takie magiczne zwroty, z których sam będziesz słabł. Pomogą ci tylko usunąć blokady psychologiczne i złe ustawienia, takie jak "Nigdy nie stracę wagi". Jak tylko zaczniesz wierzyć w wynik, łatwiej będzie Ci go osiągnąć!

Kto potrzebuje pozytywnych afirmacji?

Nasze ciało jest złożoną jednością psychiki i fizycznej powłoki, które oddziałują na głębokim poziomie. Jeśli jesteś pewny, że nie masz siły woli i nie możesz stracić na wadze - dajesz swojemu ciału postawę, że nie zamierzasz iść do celu. I w końcu okazuje się, że "przełamujesz się" lub nie zaczynasz prawidłowo jeść. Ale pozytywne afirmacje mają na celu pomóc ci zmienić twoje wewnętrzne postawy, uwierzyć w zmiany i, co najważniejsze, dostosować swój organizm do nich.

Potrzebujesz tylko odpowiednich afirmacji dla utraty wagi, jeśli ciągle przyznajesz się do takich myśli:

 • "Jak mogę sobie wyobrazić, że muszę zrezygnować ze wszystkiego, co smaczne, mój nastrój natychmiast zanika";
 • "Modelki są chude i od tego brzydkiego";
 • "Po prostu mam taką dziedziczność";
 • "Nigdy nie byłem chudy, a teraz nie schudnę";
 • "Nigdy nie mogę odmówić sobie słodyczy";
 • "Chcę schudnąć, ale tak, że nie ma nic do zrobienia", itp.

Dlaczego te myśli są destrukcyjne? To proste. Jeśli potępiasz gwiazdy lub modele, mówisz do świadomości, że "być cienkim, jest zła!", A ciało walczy, by oprzeć się twoim miarom odchudzania. Jeśli powiesz sobie: "Nigdy nie stracę wagi", ciało postrzega to jako zespół! A jeśli szukasz wymówek i nie rozpoznajesz, że twoje problemy wynikają z nieodpowiedniej diety i siedzącego trybu życia, to dostosowujesz się do faktu, że nic nie zależy od ciebie i nic nie jest warte zmiany - to nadal nie zadziała.

Aby schudnąć, musisz wyznaczyć sobie dokładny cel, nadać mu realistyczny czas (normalna, zdrowa utrata masy idzie w tempie około 4 kg na miesiąc, 1 kg na tydzień, odpowiednio). A co najważniejsze - aby rozpoznać, że twoja waga jest twoją winą i że jesteś gotowy, aby naprawić sytuację wszystkimi metodami, ponieważ osiągnięcie twojego celu jest ważniejsze niż chwilowa słabość przed ciastem.

Przykłady afirmacji dla utraty wagi

Tak więc silne afirmacje są pozytywnymi stwierdzeniami, które powinny zastąpić wasze negatywne postawy. Powinni cię lubić. Powtarzaj je najlepiej kilka razy dziennie - na przykład rano i wieczorem.

Jakie afirmacje pomogą Ci schudnąć?

 1. Łatwo jest mi zrezygnować ze szkodliwego jedzenia.
 2. Z każdym dniem jestem coraz bardziej szczupła i bardziej atrakcyjna.
 3. Łatwo pozbywam się nadwagi.
 4. Jestem piękna tu i teraz, ale jestem coraz lepsza.
 5. Lubię uprawiać sport.
 6. Lubię świeże owoce, warzywa i zdrową żywność w ogóle.
 7. przykłady afirmacji
 8. Każdego dnia zauważam, że staję się szczuplejsza.
 9. Utrata wagi jest dla mnie łatwa.
 10. Jestem piękniejsza niż kiedykolwiek.
 11. Cieszę się, że mam szczupłe i piękne ciało.

Ta lista może i powinna być uzupełniona o te szczegóły, które są bezpośrednio dla Ciebie istotne. Powinni całkowicie zatuszować wszystkie negatywne myśli, że utrata wagi jest trudna i bolesna, a nigdy nie odniesiesz sukcesu. Za każdym razem, gdy łapiesz się na tej myśli, natychmiast zapamiętaj odpowiednią afirmację. Wkrótce wytrenujesz swoją świadomość i uwierzysz w twoje słowa, a jednocześnie utrata wagi pójdzie szybciej i łatwiej. Im lepiej i bardziej regularnie będziesz pracować nad sobą, tym szybciej uzyskasz wyniki.