"Nowy jest dobrze zapomniany stary." Coraz częściej pozornie zapomniana stara wiedza, którą posiadali nasi mądrzy przodkowie, powróciła do życia. Ta wiedza obejmuje pozytywne wypowiedzi, których częste powtarzanie może pozytywnie wpływać na świadomość osoby. Stwierdzenia te są afirmacją, której częste powtarzanie, dla kobiet, pomaga zmienić ich życie na lepsze, przynosząc sukces i harmonię w domu iw związkach miłosnych.

Zastanówmy się przez chwilę, jakie są afirmacje i jak mogą zmienić życie na lepsze.

Tak więc, afirmacje - to krótkie wyrażenie, które zawiera pewną formułę słowną, która przy ciągłym powtarzaniu utrwala pożądany obraz lub pożądane ustawienie w ludzkiej podświadomości, stymulując pozytywne zmiany w życiu człowieka.

Główny sens afirmacji zmienia twoje przekonanie, że dla niektórych kobiet, które na przykład są zawsze niezadowolone z ich postaci lub nie mogą znaleźć ukochanego mężczyzny, jest to bardzo ważne

Stosowanie afirmacji

Pozytywne wypowiedzi mogą być wypowiedziane, wielokrotnie nagrywane, czytane na głos lub nawet śpiewają. Na przykład możesz umieścić afirmację używając przeglądarki jako strony głównej, która otwiera się zawsze na twoich oczach, kiedy ją uruchomisz, wtedy afirmacja automatycznie zadziała.

Czas trwania sesji może wynosić 10 minut dziennie. W wyniku regularnych powtórzeń pozytywne nastawienie z czasem przeważy nad niepotrzebnymi stereotypami nabytymi przez lata.

Afirmacje dla utraty wagi

Pozytywne afirmacje być może będą najbardziej skuteczną drogą dla ciebie, za pomocą której możesz rozwiązać problem z nadwagą. Jest możliwe, że może wydawać się dziwne i dziwne, że utrata wagi nie zależy od różnych programów fitness i właściwej diety. Zwróć uwagę na skuteczność takich afirmacji w porównaniu z pewną obserwacją. Na przykład są ludzie, którzy codziennie dręczą się dietą i ćwiczeniami, aż do wyczerpania na sprzęcie fitness, ale nigdy nie zdołali pozbyć się znienawidzonych kilogramów. Ale są też tacy, którzy osiągają sukces, po prostu wykorzystując pozytywne nastawienie za pomocą pozytywnych postaw wobec smukłości.

To znaczy, stosując afirmacje, wy, powiedzmy, przekodujcie swoją podświadomość, inspirując się nowym stylem życia, nowym programem życia, w którym wasze ciało posiada harmonię i smukłość, o których marzyliście.

Przykłady afirmacji dla utraty wagi:

 1. Cieszę się, że mam cienką talię.
 2. Kocham siebie i uwielbiam moje piękne ciało.
 3. Moje ciało jest ciasne i smukłe.
 4. Nie ważę i mam idealną wagę.

Afirmacje dla przyciągania miłości

Tylko dzięki miłości ludzie naprawdę odczuwają prawdziwą radość życia. Dzięki niej codzienność pełna jest emocji i uczuć. Dusza promieniuje młodością tylko wtedy, gdy jest kochana i kochana.

Wielu czarujących i pięknych przedstawicieli słabszej płci nie udaje się na porażkę, starając się uporządkować swoje życie osobiste, aby zdobyć rodzinę. I w większości przypadków powód nie jest ukryty na zewnątrz, ale w tym, czasem zupełnie nieświadomie, po kolejnej awarii, dziewczyna powtarza z irytacją: "Prawdopodobnie nie zasługiwałem na szczęście" lub "Tak więc potrzebuję tego". Jednocześnie nie do końca zdaje sobie sprawę, że takie wypowiedzi zamyka możliwość sukcesu w jej życiu.

Oto na przykład afirmacje dla przyciągania miłości:

 1. Kocham siebie.
 2. Miłość przychodzi do mnie bez żadnego wysiłku iz łatwością.
 3. Jestem kochany i kocham.
 4. Daję miłość i otrzymuję jeszcze więcej w zamian.

Afirmacje dla przyciągania szczęścia

Prawdziwe życie to odczuwać szczęście w każdym przeżytym dniu. Ale teraz, w czasach pieniędzy, szalony rytm życia i afirmacje szczęścia zwiększony poziom stresu, nie każda kobieta może twierdzić, że jest szczęśliwa. Koniecznie odnajdzie tę dziedzinę życia, która jest nieszczęśliwa i z której nie czuje się szczęśliwsza.

Aby cieszyć się szczęściem, codziennie przyciągać go do swojego życia, powtarzaj te afirmacje szczęścia:

 1. Każdego dnia przyciągam szczęście.
 2. Harmonia i szczęście wypełniają moją duszę.
 3. Moje życie przynosi mi tylko szczęście i przyjemność.
 4. Jestem bardzo szczęśliwą osobą. Moje życie jest pełne sukcesu i szczęścia.