Naprawdę marzenia o Britney Spears o kobiecym szczęściu nie spełniają się? Nowy chłopak, 35-letni piosenkarz, 23-letni Sam Asgari, nie ma ochoty bawić się z innymi dziewczynami, na przykład z modelem Morgana Osmana, pisze zachodnie brukowce.

Ze względu na PR

Próbując zaaranżować własne życie, Britney Spears zwróciła uwagę na modelkę Sam Asgari, która zagrała w swoim klipie Slumber Party. Przyjaciele piosenkarki byli bardzo ostrożni wobec swojego nowego chłopaka, a jej Britney otwarcie powiedziała, że ​​uważają kulturystę za alfonso. Zamknij są przekonani, że zaradny facet, młodszy wykonawca od 12 lat, używa go, aby zwrócić uwagę na swoją osobę. Być może się nie mylili ...

Сэм Асгари и Бритни Спирс

Sam Asghari i Britney Spears

Бритни Спирс размещает фото возлюбленного у себя в  Instagram

Britney Spears umieszcza zdjęcie swojego kochanka na Instagramie

снимок

Kompromitowanie zdjęcia

Niedawno na Instagramie, 27-letnim modelu Morgan Osman, pojawił się bardzo zabawny obraz. Dziewczyna umieściła na swojej stronie zdjęcie, na którym ona i Sam całują się, pisząc:

"Zabawny odcinek i tyle miłych wspomnień."
Компрометирующее фото на странице Морган Осман

Kompromitowanie zdjęć na stronie Morgan Osman

Zdjęcia są opatrzone hashtagami #britneyspears, #britneyfamily, #samasghari.

Użytkownicy sieci społecznościowych, z których wielu jest fanami Spears, obsypali Osmana niepochlebnymi komentarzami, a ona szybko usunęła gorącą migawkę, a następnie całkowicie zamknęła konto.

Морган Осман

Morgan Osman

модель

Czy zdrada?

Pocałunek w kadrze nie wywołuje wątpliwości w bliskim znajomości Morgana i Sama. Nie powinniśmy jednak wykluczać faktu, że zdjęcie zostało zrobione przed powieścią kulturystyczną z Britney, a model po prostu bezskutecznie odegrał sztuczkę na swoim dawnym rycerzu i jego przyjacielu gwiazdy.

Czytaj także
  • Jamie Lynn, siostra Britney Spears, po raz drugi stała się mamą
  • Britney Spears pokazała fanom namiętny taniec ze swoim kochankiem Samem Asgari
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Nawiasem mówiąc, Spears została już poinformowana o skandalu, ale nie prowadziła Asgari, z którą mieszka pod jednym dachem.