Damskie wysokie buty zimowe, być może, najbardziej odpowiedni wariant obuwia na silne mrozy. W końcu okrywają i ogrzewają nie tylko stopę, ale także obszar goleni, a czasem kolana, a dodatkowo w połączeniu ze spodniami, a także z bardziej kobiecymi spódnicami i sukienkami.

wysokie buty zimowe damskie1wysokie buty zimowe damskie2wysokie buty zimowe damskie3

Modele wysokich butów na zimę

Należy zauważyć kilka najbardziej odpowiednich modeli wysokich butów na mroźną zimę. W końcu chcesz poczuć nie tylko ciepło, ale także podziwiający wygląd innych.

Teraz, jak nigdy wcześniej, buty to buty i buty, to znaczy te, które zamykają nogi z butami i wznoszą się nawet powyżej kolana. Szczególnie na żądanie są modele z matowej skóry lub zamszu, ponieważ takie modele butów same w sobie są dostatecznie prowokacyjne, a poza tym nie powinny przyciągać do nich uwagi. Jeśli wybierzesz buty na co dzień, to spójrz na wysokie buty zimowe bez obcasa, ponieważ są to opcje, które pasują do różnych stylów.

Zimowe buty na wysokim obcasie mogą również zamknąć kolano lub koniec tuż pod nim. Szczególnie modne i stylowe modele z szerokimi szczyty i eleganckimi stopami. To przejście w obszarze kostek jest utworzone przez fałdy. Warto również zwrócić uwagę na buty zimowe na wysokiej platformie. Przybyła do nas z wiosenno-letnich modeli i ma raczej brutalny, choć nieco szorstki wygląd. Takie platformy mogą mieć wyraźne zabezpieczenie, poza tym takie buty mogą być dodatkowo dostarczane z grubą, stabilną piętą.

wysokie buty zimowe damskie4damskie wysokie buty zimowe5wysokie buty zimowe damskie6

Wreszcie, miłośnicy stylu sportowego będą zadowoleni z wysokich damskich butów zimowych - manekinów. Mają też imię "Lunar rovers" . Ten model jest niezwykle popularny wśród młodych ludzi. Oprócz tego, że te buty są wygodne i idealnie utrzymują ciepło, doskonale pasują również do młodzieżowych wersji odzieży wierzchniej, a mianowicie do parków i skróconych kurtek zimowych.

wysokie buty zimowe damskie7wysokie buty zimowe damskie8damskie wysokie buty zimowe9

Kolory wysokich butów zimowych

Choć klasyczne odcienie nigdy nie wyjdą z mody, a zdecydowana większość modeli w sklepie to czarny, brązowy lub beżowy, wciąż można mówić o trendach w odcieniach nowoczesnych butów zimowych. W tym sezonie buty ze wszystkimi odcieniami szarości są niezwykle aktualne. Szczególnie drogi i elegancki wygląd takich modeli, wykonanych z zamszu lub jego imitacji. Kolejny trend kolorystyczny w sezonie zimowym - buty dojrzałej wiśni, bordeaux i marsali. Wyglądają o wiele bardziej elegancko niż zwykłe czarne modele, ale są na tyle uniwersalne, że można je wykorzystać do codziennego noszenia.

Wysokie buty świetnie prezentują się w ubraniach w różnych stylach. Najbardziej udane kombinacje codziennych zimowych zdjęć prezentowane są w naszej galerii.

wysokie buty zimowe damskie10buty zimowe damskie11buty zimowe damskie12
wysokie buty damskie zimowe13wysokie buty zimowe damskie14damskie wysokie buty zimowe15
damskie wysokie buty zimowe16wysokie buty zimowe damskie17wysokie buty zimowe damskie18