Takie uniwersalne spodnie, takie jak jeansy, od dawna stanowią część garderoby przeważającej większości kobiet. Chociaż mogą mieć wiele stylów, jednak klasyczny model prosty jest najbardziej popularny wśród płci pięknej w różnym wieku.

Nie jest to absolutnie nic dziwnego, ponieważ proste dżinsy damskie o wysokim kroju mają wiele znaczących zalet w porównaniu do innych stylów dżinsowych produktów.

Funkcje modelu

Klasyczne damskie jeansy z wysokim stanem i prostownicą mają wiele zalet, dzięki czemu są niezwykle popularne wśród dziewcząt i kobiet w różnym wieku, w szczególności:

  • Model ten wizualnie zmniejsza talię i sprawia, że ​​figura kobiety jest jak najbliżej sylwetki " klepsydra ";
  • dzięki wysokiemu dopasowaniu mogą sprawić, że brzuch stanie się bardziej płaski;
  • biodra w takich dżinsach wyglądają niezwykle kobieco, co przyciąga silniejszy seks;
  • Ten model prawie nigdy nie ma dużej liczby dodatkowych lub dekoracyjnych elementów, dzięki czemu można go połączyć z dowolnym topem i akcesoriami.

Co mogę założyć w klasycznych dżinsach z prostym jeansem?

W zależności od tego, z którym topem i butami ten model dżinsów jest połączony, może stać się częścią stylu casual, romantycznego, sportowego, a nawet biznesowego.

Tak więc miłośnicy sportowych zestawów mogą nosić proste dżinsy z wysokim wzrostem w połączeniu z jasną koszulką i trampkami. Pracownicy biurowi, którzy nie muszą stosować się do zbyt surowego formalnego ubioru, mogą korzystać z kombinacji tego modelu dżinsów i eleganckiej bluzki, a także dopasowanej kurtki i wygodnych butów ze stabilną piętą o średniej wysokości.

Aby stworzyć wrażenie łagodnej i romantycznej osoby, najlepiej połączyć te dżinsy z szyfonową tuniką lub ażurową bluzą mid-thigh, a także buty baletowe lub czółenka. Taki zestaw może być uzupełniony szerokim pasem z dużym klamrą, który podkreśli talię.

Jeśli klasyczne damskie dżinsy o wysokim kroju są stosowane w celu uzyskania swobodnego wyglądu, najlepiej połączyć je z koszulami, bluzkami i swetrami.

damskie klasyczne proste jeansy z wysokim wzrostem 1Klasyczne jeansy damskie Classic High Rise 2Klasyczne jeansy damskie Classic High Rise 3
klasyczne jeansy z wysokim stanem kobiet 4Klasyczne proste dżinsy damskie z wysokim wzrostem 5Klasyczne proste jeansy damskie z wysokim wzrostem 6
Klasyczne dżinsy damskie Classic Straight High Rise 7Jeansy damskie Classic Simple High Rise 8Damskie klasyczne proste jeansy 9