Buty stały się dobrą alternatywą dla butów w linii jesiennych butów. Są ciepłe, wygodne, modele są dostępne, zarówno z obcasem, jak i bez. Oznacza to, że każda dziewczyna może wybrać dla siebie odpowiednią parę, a najbardziej atrakcyjna jest możliwość noszenia obuwia damskiego z niemal wszystkim. Są oczywiście pewne ograniczenia dla tego lub tego typu butów, ale generalnie są one dość powszechne.

Z czym możesz nosić wysokie buty?

Wysokie buty można często znaleźć na nogach naszych kobiet mody. Obecnie istnieje kilka głównych typów:

  1. Kowbojskie buty : buty z obszernym, często wybieranym trzonem, mają szeroką, stabilną piętę. Te buty wyglądają dobrze z dżinsami i koszulami, a także z lekkimi szyfonowymi krótkimi sukienkami i latającymi spódnicami. Jako odzież wierzchnia: skórzana kurtka, krótki płaszcz z owczej skóry i park. Uważaj na bezpośrednie cytowanie wizerunku kowboja - takie buty w połączeniu z charakterystycznym kapeluszem lub torbą z frędzlami będą wyglądały zbyt teatralnie.
  2. Buty w stylu "hard rocka" mają zazwyczaj masywną platformę traktorową i dość wąski palec z sznurowaniem. Co może nosić lakierowane modele takich butów? Z tak neutralnymi rzeczami, jak to możliwe. Niech buty odegrają ważną rolę w zestawie i dopełnią je szarą suknią z dzianiny i rajstopami. Usuń włosy z niedbałej wiązki.

Co ubrać w krótkie buty?

Krótkie modele, sięgające tylko do kostki, są również bardzo popularne wśród współczesnych fashionistek. Najbardziej godne uwagi z nich - buty "brogues". Jest to ogólna nazwa generyczna modeli butów na niskich obcasach zapożyczonych z mody męskiej. Brogues są podzielone na mokasyny, oksfordy i mnisi. Również w wersji żeńskiej można znaleźć błędy za pomocą obcasów. Te buty świetnie prezentują się w prostych spodniach o regularnej długości i 7/8. Na wierzchu możesz nosić bluzkę, t-shirt i komplet marynarki. Aby zachować proporcje na kurtce, musi być również skrócona rękaw 3/4 lub można założyć standardowe rękawy na tę długość. Jako akcesoria wybierz kapelusz fedora i małą torebkę na długim pasku lub łańcuszku. Wiele osób interesuje się pytaniem: "Jak nosić takie buty z dżinsami?" Najbardziej odpowiedni model dla brogues to jeansy chłopaka z podwiniętymi nogami, które otwierają cienką kostkę. A jeśli twoje nogi nie są zbyt cienkie, możesz nosić proste dżinsy i chude z butami.

co założyć na buty 1co założyć na buty 2w co wkładać buty 3
w co się ubrać z butami 4w co nosić buty 5z tym, w co nosić buty 6
w co nosić buty 7w co się ubrać z butami 8co ubrać w buty 9