Każdego roku w ostatni dzień października kluby nocne w Ameryce, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Europie Zachodniej są wypełnione młodymi ludźmi, którzy decydują się spróbować obrazów umarłych, złych duchów, wampirów, czarownic i innych przedstawicieli zła. W krajach postsowieckich tradycja obchodzenia Halloween nie jest tak powszechna, ale każdego roku wzrasta liczba osób, które nie są przeciwne świętowaniu dnia mitycznej magii, magii i zła. Dlaczego nie dołączyć do święta, zanurzając się w ciąg przerażających karnawałowych obrazów? I do tego trzeba dbać nie tylko o sukienkę, ale także o odpowiednie makijaż . Oczywiście można skorzystać z usług profesjonalnych artystów makijażu, ale najprostszy makijaż Halloween można zrobić w domu. Wszystko, co jest potrzebne do tego, należy znaleźć kobiecą torbę kosmetyczną.

Odcień twarzy

Postacie, w których zwyczajowo wciela się na Halloween, nie mogą się pochwalić żywością i radością, ponieważ nie jest to charakterystyczne dla umarłych. A to oznacza, że ​​prosty i przerażający makijaż na Halloween koniecznie zawiera bladą cerę. Możesz osiągnąć efekt martwej skóry za pomocą trzech produktów kosmetycznych. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest profesjonalny biały makijaż. Wystarczy nakładać go na skórę z jednolitą warstwą - a podkład do makijażu jest gotowy. Jednak nie każda dziewczyna ma takie narzędzie w swoim arsenale. W takim przypadku zwykły krem ​​o bardzo jasnym odcieniu stanie się znaleziskiem. Zastosuj go na dwa sposoby. Aby stworzyć obraz zombie, martwego mężczyzny lub starej czarownicy, nakłada się je palcami, rozkładając równomiernie na skórze. Jeśli chcesz osiągnąć efekt doskonałej porcelany, powinieneś użyć gąbki nawilżonej. Jest prosty i łatwy do zrobienia na Halloween za pomocą podkładu tonalnego w postaci sprayu. Można oczywiście nałożyć na twarz zwykły jasny proszek, ale wynik nie będzie tak imponujący.

Prosty makijaż Halloween 1Halloweenowy Prosty Makeup 2Halloweenowy Prosty Makeup 3
Makijaż oczu i ust

Po wyrównaniu dźwięk powinien być wyrazisty. Najprostszym pomysłem na makijaż oka Halloween jest użycie techniki smoky-eyes. Aby to zrobić, potrzebujesz cienia ciemnych odcieni, czarnego ołówka lub eyeliner, tuszu do rzęs. Aby orbity wyglądały bardziej przerażająco, muszą być podświetlone na szaro, ciemno-śliwkowo lub fioletowo, podświetlając linię wzrostu rzęs czarnym ołówkiem z węgla drzewnego. Cóż, jeśli są rzęsy fałszywych lalek, kolorowe soczewki. Dzięki tym elementom łatwo jest stworzyć popularny wizerunek zabójczej lalki lub martwej narzeczonej. W tym przypadku usta są przebarwione. fundacja lub modelowany "łuk" ołówkiem i jasną szminką.

Halloweenowy Halloweenowy makeup 4Prosty makijaż Halloween 5Halloweenowy Prosty Makeup 6
Koszmarne notatki

Blada skóra i zapadnięte, puste oczy nie są wystarczające do stworzenia niesamowitego makijażu Halloween. Aby wyglądać naprawdę okropnie, możesz narysować pajęczynę lub pająka, ranę zranienia, ślady tusz lub zakrwawiony zamek na twojej twarzy. Ten ostatni wygląda imponująco nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dekolcie. Przy okazji, łatwiej jest przykleić prawdziwe zapięcie, niż realistycznie je narysować. Będzie to wymagało kleju, który łatwo można usunąć ze skóry, papierowej serwetki i czerwonej akwareli. Umieszczając przemoczoną i czerwoną serwetkę pod suwakiem, łatwo można naśladować poranioną krwawą ranę. Spektakl, oczywiście, przerażający, ale niesamowicie spektakularny!

Halloweenowy Prosty Makeup 7Halloweenowy Halloweenowy makeup 8Halloweenowy Halloweenowy makeup 9

I pamiętaj, że w przeddzień Halloween powinieneś ćwiczyć swój makijaż, aby wyglądać okropnie pięknie podczas uroczystej imprezy!

Halloweenowy Halloweenowy makeup 10Prosty makijaż Halloween 11Halloweenowy Prosty Makeup 12
Halloweenowy prosty makijaż 13Halloweenowy Prosty Makeup 14Prosty makijaż na Halloween 15