Przezroczysta szafa zawsze była popularnym wyborem w modzie damskiej. Początkowo takie modele były uzupełniane głównie obrazami wieczornymi. Ale z biegiem czasu, stylowe elementy coraz częściej pojawiały się w codziennych, a nawet biznesowych łukach. A dziś już nieliczni są zaskoczeni przez przezroczystą odzież. Poza fanami jest wielu przeciwników takich decyzji, którzy uważają to za oznakę wulgarności i wulgarności. To właśnie te kryteria doprowadziły do ​​eksperymentów dla projektantów. Należy zauważyć, że projektanci nadal osiągnęli oryginalne i bardzo eleganckie rozwiązanie, prezentując transparentne buty.

Damskie przezroczyste buty

Obuwie z przezroczystą górą, głównie reprezentowane przez miękkie silikonowe modele. Materiał taki z powodzeniem pasuje do nogi, nie trzeć, nie zamglenia, ale zakłada produkty o otwartym stylu. W końcu silikon nie pozwala skórze oddychać z powodu jej szczelności. Również projektanci oferują buty z innymi przezroczystymi elementami. Zobaczmy najpopularniejsze modele?

Po bokach buty są przezroczyste . Moda z zamkniętymi palcami i piętą w połączeniu z niewidoczną częścią boczną stały się modnym trendem ostatnich sezonów. Najpopularniejsza forma jest przejrzysta pompy . Takie obuwie jest prezentowane zarówno na wyrafinowanej szpilce do włosów, jak i na płaskiej podeszwie.

przezroczyste buty 1przezroczyste buty 2przezroczyste buty 3

Obuwie z przezroczystą piętą . Oryginalny i nietypowy wybór są uważane za modele z półprzezroczystym bucie. Często przezroczysta pięta występuje w połączeniu z platformą z tego samego materiału. Cekiny i cyrkonie w klockach stały się pięknym wykończeniem.

przezroczyste buty 4przezroczyste buty 5przezroczyste buty 6

Buty na przezroczystym klinie . Elegancką alternatywą dla niewidocznej pięty jest klin. Takie buty są uważane za bardziej ścisłe i zwięzłe, ponieważ projektanci używają głównie kolorów klasycznych i naturalnych.

przezroczyste buty 7przezroczyste buty 8przezroczyste buty 9