Przedstawiciele płci pięknej nie powinni się martwić o to, czy remis jest poprawny, ponieważ nie ma dla nich ścisłych reguł, w przeciwieństwie do mężczyzn! Dziewczęta mogą wiązać krawat w taki sam sposób jak mężczyźni, ale nie tylko. O wiele bardziej interesujące jest używanie niezwykłych węzłów do wiązania krawata, przy użyciu zarówno klasycznych, jak i szerokich, krótkich i bardzo długich akcesoriów. Tak, i można je nosić nie tylko w garniturach ze spodni i spódnicy. Niektóre rodzaje węzłów będą wyglądać świetnie z sukienką, a nawet podkoszulkiem. Ponadto długość wiązanej wiązanej może być dowolna. Męska zasada o klamrze pasa w połowie zamknięta w naszym przypadku nie działa. Oprócz tego, że drugi koniec akcesorium powinien z pewnością zostać ukryty. Ogólnie rzecz biorąc, pole do modnych eksperymentów jest ogromne!

Klasyczny węzeł nazywa się "Windsor". To najczęściej widuje się na męskich koszulach. Praktyczne, proste, ale nie tak oryginalne, więc rozważ kilka innych sposobów, jak zawiązać krawat z pięknym węzłem:

  1. Wismar . Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy węzeł do wiązania krawata, ale wygląda niecodziennie i bardzo kobieco. Zwłaszcza jeśli używasz jedwabnego lub satynowego szalika. Swoje nazwisko zawdzięcza magazynowi, w którym po raz pierwszy opublikowano zdjęcie węzła Pratta, po niewłaściwej stronie. Ten węzeł idealnie nadaje się do białych bluzek, nieobciążonych nadmierną ozdobą. Świetny sposób na odświeżenie się styl biurowy .
  2. zawiązać węzły1
  3. Cztery w ręku . Piękne węzły krawata niekoniecznie są trudne do zawiązania. A węzeł Czterech w zasięgu jest tego oczywistym dowodem. Tylko cztery manipulacje, a krawat jest związany! Ta metoda jest przydatna do wiązania szerokich akcesoriów z wystarczająco gęstej tkaniny, która utrzymuje kształt.
  4. zawiązać węzły2
  5. Christensen . Jeśli wolisz nosić bluzki lub koszule z wysokim kołnierzem, to ten węzeł będzie odpowiedni, odpowiedni dla wąskich i szerokich krawatów. Bardzo skutecznie "Christensen" wygląda, jeśli akcesoria wykonane są z kaszmiru, wełny lub innych "zimowych" tkanin. Węzeł masowy, dobrze wciśnięty, łatwo regulowany.
  6. zawiązać węzły3
  7. Angielski węzeł . Kolejny węzeł na cienki krawat, który będzie pasował na koszule i bluzki z kołnierzem do spodni z długimi końcówkami. Łatwo jest go związać, a sam węzeł jest gęsty, nie-objętościowy. Ponadto nie musisz wiązać go za każdym razem. Wystarczy opuścić węzeł na zewnętrznym szerokim końcu i delikatnie podnieść głowę.
  8. zawiązać węzły4
  9. Francuski węzeł . Ten węzeł jest godny uwagi, chociaż aby go związać, trzeba trochę ćwiczyć. Wygląda bardzo elegancko i kobieco, nie bez powodu nosi takie imię. Idealnie uzupełnia obraz w stylu biurowym i biznesowym. upewnij się, że podczas wiązania nie tworzą się małe fałdy, które mogą zepsuć wygląd struktury. Styliści nie zalecają dokręcania akcesoriów i opuszczania węzła. W połączeniu z rozpinanym górnym przyciskiem uzyskujemy oszałamiający efekt. Tutaj, i kobiecość, i surowość, i kokieteria i seksualność.
  10. zawiązać węzły5

Oczywiste jest, że modne węzły do ​​krawata są względną, subiektywną koncepcją. Możesz nosić to akcesorium wbrew wszelkim zasadom, a jednocześnie wyglądać stylowo i nietrywialnie. Pozostaje trochę ćwiczyć przed lustrem, aby nauczyć się wiązać najpiękniejszy węzeł!

zawiązać węzły6zawiązać węzły7zawiązać węzły8
zawiązać węzły9zawiązać węzły10zawiązać węzły11